CooperVision Expert

CooperVision Expert
Ak nosíte kontaktné šošovky, určite viete, že vhodná starostlivosť o ne je bezpodmienečným základom. Základom ošetrovania šošoviek a tiež hygieny a zdravia vašich očí.

Dôkladné čistenie kontaktných šošoviek po každom použití umožňuje zachovať ich optické vlastnosti a parametre po celý čas používania. Je to podmienka bezpečnosti, zdravia, hygieny a pohodlia vašich očí.

Hy-Care je multifunkčný roztok na ošetrenie všetkých typov kontaktných šošoviek. Jeho vysoká účinnosť bola overená klinickými štúdiami.

Roztok Hy-Care výborne čistí vaše kontaktné šošovky. Účinne odstraňuje z ich povrchu proteínové a lipidové usadeniny a zvyšky make-upu.

Súčasne Hy-Care vaše šošovky účinne dezinfikuje. Dezinfekčné vlastnosti multifunkčného roztoku Hy-Care prekračujú normami požadovanú účinnosť.

Roztok Hy-Care je nielen vysokoúčinný, ale vďaka obsahu zvlhčujúcich prísad pomáha zvýšiť pohodlie používania vašich kontaktných šošoviek.

Roztok Hy-Care je vysoko univerzálny. Môžete ho úspešne použiť na všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových.

Prečítajte si naše pokyny na používanie