• 1000x265-avairasphere

Krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť? Vychutnajte si šošovky s dlhodobým komfortom.

Dôležité vlastnosti
  • Plánovaná výmena každé dva týždne
  • Silikón-hydrogélový materiál + blokovanie UV*
  • Pomáhajú v udržiavaní zdravia očí
  • Prirodzene zvlhčované, s nízkou pravdepodobnosťou potreby dodatočného zvlhčovania

Mimoriadne priedušné a milujúce vodu 

Naša exkluzívna technológia Aquaform® v kontaktných šošovkách CooperVision Avaira® zabezpečí vašim očiam dostatok kyslíka na zachovanie ich zdravia. Prináša veľmi mäkké, pružné, hladké a komfortné šošovky.
Materiál šošovky Aquaform, prirodzene zvlhčovaný – bez umelých povlakov alebo zmáčadiel, uzatvára vodu do šošovky a udrží ju vlhkú aj po dlhšej dobe nosenia.

Jediné dvojtýždenné šošovky s PEG

Čo je to PEG? Samozrejme, že skratka polyetylénglykolu! Ešte dôležitejšie je, že PEG rozširuje kvality šošoviek Avaira milujúcich vodu tým, že pevne viaže vodu v celej šošovke. Výsledkom je permanentný komfort po celý deň a po celú životnosť šošovky.
Informujte sa u očného špecialistu na dlhodobý komfort kontaktných šošoviek Avaira.

*Upozornenie: kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči a okolie. Používatelia kontaktných šošoviek by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie, ako sa odporúča.

800x450_aquaform_technology

Technológia Aquaform

Na našich výrobkoch ste už asi videli termín Aquaform® Technology a kládli si otázku, čo to presne znamená Nie je to jediná vec, ale kombinácia mat

800x450_peg

PEG (polyetylénglykol)

Ak ste jedným z našich zákazníkov so šošovkami Avaira, možno ste už počuli o polyetylénglykole alebo v skratke o PEG.

Informácie o produkte
Korekčné

krátkozrakosť a ďalekozrakosť

Pri krátkozrakosti vidno blízke predmety jasne, ale vzdialenejšie rozmazane. Pri ďalekozrakosti vidno vzdialené predmety spravidla jasne, ale bližšie sú neostré. Spýtajte sa očného lekára, či sú tieto kontaktné šošovky pre vás vhodné.

Plánovaná výmena

dvojtýždenne

Oční špecialisti sú nabádaní určovať vhodný plán výmeny očných šošoviek. Ak je predpísaná častá výmena, šošovka sa musí dezinfikovať chemikáliou alebo peroxidom vodíka.

Ochrana proti UV žiareniu

áno

Hoci sú pri ochrane prínosom, kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochranu očí absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči a ich okolie. Je potrebné naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa odporúčaní očného špecialistu.

Zvlhčenie

Naša technológia Aquaform® zabezpečuje prirodzené zvlhčovanie viazaním vody v šošovke.

Pri nosení týchto kontaktných šošoviek je nízka pravdepodobnosť potreby dodatočného zvlhčovania.

Počet šošoviek v jednom balení

6

Obsahuje 6 šošoviek v jednom balení.

Pokyny pre používateľa

pozri stránku Pokyny pre pacienta

Táto stránka obsahuje dôležité informácie a pokyny. Tieto informácie si pozorne prečítajte a uložte na použitie v budúcnosti.