• Biofinity toric multifocal

Máte viac ako 40 rokov? Zoznámte sa s vysokokvalitnými multifokálnymi kontaktnými šošovkami.

Dôležité vlastnosti
  • Výmena raz za mesiac
  • Zaostrenie na bezprostrednú blízkosť, diaľku i do vzdialeností medzi nimi
  • Šošovky zostávajú vlhké a komfortné
  • Prirodzene zvlhčované, s nízkou pravdepodobnosťou potreby dodatočného zvlhčovania

Používate korekciu astigmatizmu a zistili ste, že bojujete so zaostrením do blízka.

Môže to byť príznak inej zrakovej chyby, ktorej hovoríme presbyopia. Tá postihuje väčšinu ľudí po štyridsiatom roku veku a spôsobuje rozmazanie pri pohľade do blízka. Pre nápravu vášho videnia je potrebné zvoliť nové riešenie vašej korekcie. 

Možno už používate torické kontaktné šošovky na nápravu vašej astigmatickej chyby zraku. Teraz máte možnosť v jediných kontaktných šošovkách zároveň vyriešiť aj presbyopiu.

Kontaktné šošovky Biofinity® toric multifocal od CooperVision® využívajú kombináciu osvedčených optických technológií tak, aby udržali krok s vašimi meniacimi sa potrebami korekcie zraku. 

  • Optimized Toric Lens Geometry® – osvedčený dizajn pre riešenie astigmatizmu – je zárukou stabilnej a predvídateľnej polohy kontaktnej šošovky na oku, ktorá je podmienkou jasného a ostrého videnia.
  • Balanced Progressive™ Technology – dodáva rozdelenie do niekoľkých dioptricky odlišných optických zón na každej šošovke tak, aby bolo možné zvoliť individuálne najlepšie nastavenie pre vaše jasné videnie na všetky vzdialenosti.
  • Aquaform® Technology – unikátna materiálová technológia – prirodzene viaže vodu vnútri šošovky a zaručuje vysokú priedušnosť pre kyslík. Je zárukou skvelého dlhodobého pohodlia pri používaní šošoviek.
  • Kontaktné šošovky Biofinity® toric multifocal sa vyrábajú až na základe objednávky, aby bolo možné individuálne vyberať podľa vašich špecifických potrieb z viac než 200 000 rôznych variantov a kombinácií ponúkaných predpisových parametrov a hodnôt.1
  • Všetky kontaktné šošovky radu Biofinity® sa vyznačujú výnimočnou rovnováhou medzi pohodlím, priedušnosťou a skvelou zrakovou ostrosťou.

1 CooperVision dáta zo súboru 2019. Na základe celkového počtu vyrábaných kombinácií hodnôt (pre sféru, cylinder, os a adíciu – vrátane kombinácií D a N).

800x450_aquaform_technology

Technológia Aquaform

Na našich výrobkoch ste už asi videli termín Aquaform® Technology a kládli si otázku, čo to presne znamená Nie je to jediná vec, ale kombinácia mat

800x450_optimized_lens_geo

Optimalizovaná geometria šošovky

Pacienti s astigmatizmom potrebujú šošovky rôznej dioptrickej sily v rôznych bodoch, ktoré musia byť orientované presne a správne, aby skorigovali

800x450_balanced_progressive_technology

Technológia Balanced Progressive

Pre tých, čo majú problémy s videním do blízka i do diaľky, multifokálne kontaktné šošovky CooperVision ponúkajú novú úroveň kvality videnia vďaka