• 1000x265-avairasphere
    Jediné prirodzene zvlhčiteľné dvojtýždenné silikónové hydrogélové.
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Nízky modul pružnosti a vysoký difúzny koeficient
  • Systém na neutralizáciu aberácie
  • Filter UV žiarenia*

Skvelý zrak, komfort a hodnota

Kontaktné šošovky CooperVision Avaira® sú jednoduchou voľbou vhodnou pre nových používateľov kontaktných šošoviek i pre skúsených používateľov, ktorí požadujú väčší komfort ako ponúkajú ich tradičné hydrogélové šošovky.
Povrch šošovky Avaira zostáva vlhký aj bez zmáčadiel, povrchových úprav alebo iných prísad – poskytuje tak skvelý komfort šošovky od prvého nasadenia až po koniec nosenia a pri každej jednej šošovke. Majú aj filter UV, ktorý pomáha chrániť oči pacienta proti prieniku škodlivého UV žiarenia.*
Ak to všetko zhrnieme, kontaktné šošovky Avaira ponúkajú pacientom vysokú zrakovú ostrosť, komfort a hodnotu od značky, ktorej veríte vy i vaši pacienti. 

Patentovaná technológia Aquaform® Plus PEG

Vďaka exkluzívnej technológii Aquaform spoločnosti CooperVision sú Avaira prirodzene hydrofilné kontaktné šošovky, ktoré udržiavajú vodu v šošovke a minimalizujú dehydratáciu. Spájajú v sebe nízky modul a vysokú priepustnosť kyslíka na zvýšenie pohodlia a priedušnosti.
Šošovky Avaira využívajú aj polyetylénglykol (PEG), vysokoúčinný lubrikant, ktorý pevne viaže vodu v celej šošovke. Vďaka tomu má pacient komfort neustále po celý deň a po celú životnosť šošovky.

*Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nie sú náhradou za očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie, ako sú okuliare absorbujúce UV žiarenie alebo slnečné okuliare, lebo nezakrývajú oko a okolitú plochu úplne. Používatelia kontaktných šošoviek by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie, ako sa odporúča.

Technológia produktu

Podrobnosti o produkte

Materiál/obsah H2O
enfilcon A / 46%
Ochrana proti UV žiareniu
Yes
Plán výmeny
Dvakrát mesačne
Prenos kyslíka
124 Dk/t (at -3.00D)
Výhodná veľkosť balenia
3/6
Design
Asférický
Zakrivenie
8.4
8.5
Priemer
14.2
14.2
Sférické dioptrie
+0.25D do +8.00D
(0.50D krok po +6.00D)
-0.25D do -12.00D
(0.50D krok po -6.00D)
Režim používania
Denný