O spoločnosti CooperVision
Prinášame svetu lepšie videnie

Oddanosť. Odbornosť. Vedenie.

Spoločnosť CooperVision je odhodlaná pomáhať ľuďom na celom svete každý deň vidieť lepšie. Prostredníctvom vedeckých a technologických inovácií, vynikajúcej prevádzky a úzkych pracovných vzťahov s našimi expertmi na oči pomohla spoločnosť CooperVision zlepšiť videnie miliónov ľudí a stala sa tak spoľahlivým globálnym lídrom v oblasti kontaktných šošoviek...

 

Vyrábame najširšiu škálu mäkkých kontaktných šošoviek na korekciu zraku*

Dostupné vo viac ako 130 krajinách2

Ročne vyrábame miliardy kontaktných šošoviek1

Rastieme rýchlejšie ako samotný trh mäkkých kontaktných šošoviek†1

Od nášho prelomového predstavenia kontaktných šošoviek, ktoré dokázateľne spomaľujú progresiu myopie u detí,‡§3 cez špeciálny dizajn našich silikón- hydrogélových šošoviek využívajúcich Digital Zone Optics® a navrhnutých pre nositeľov kontaktných šošoviek, ktorí pracujú dlho pri počítači, až po vyrobenie prvej kompletnej série 1-dňových silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek, spoločnosť CooperVision posúva možnosti používania kontaktných šošoviek a prináša používateľom kontaktných šošoviek skutočné výhody.

* Na základe vyrábaných kombinácií šošoviek na korekciu zraku (sféra, cylinder, os a adícia) v rámci skupín mäkkých sférických, torických a multifokálnych šošoviek (vrátane šošoviek vyrábaných na objednávku) zo silikón- hydrogélu a hydrogélu od 4 hlavných výrobcov. Zahŕňa jednodenné, dvojtýždenné a mesačné kontaktné šošovky. Nezahŕňa kozmetické a fotochromatické kontaktné šošovky. Nezahŕňa viaceré varianty zakrivenia.
Kombinácia prieskumov trhu z rokov 2013–2018 na základe príjmov z globálneho predaja a interných odhadov.
V porovnaní s jednodňovými jednoohniskovými šošovkami počas troch rokov.
§ Produkt nie je dostupný na všetkých trhoch.

Referencie:
1 CooperVision dáta zo súboru, 2019.
CooperVision dáta zo súboru, 2020.
Chamberlain P et al A 3-year Randomized Clinical Trial of MiSight Lenses for Myopia Control. Optom Vis Sci 2019;96:556–567.