Inovatívna technológia pre lepšiu skúsenosť používateľa

Nositelia kontaktných šošoviek môžu prestať myslieť na to, ako ich kontaktné šošovky fungujú. Keď sofistikovaná technológia funguje presne tak, ako má, je ľahké ju považovať za samozrejmosť. V spoločnosti CooperVision sme však hrdí na inovatívne vedecké a technické poznatky, ktoré používame pri navrhovaní a výrobe skutočne vynikajúcich kontaktných šošoviek.

V našich výskumných a vývojových laboratóriách spolupracujú odborníci  na  fyziku spracovania zrakových vnemov, chémii očného prostredia a riešia výzvy rôznych materiálov s cieľom priniesť významné inovácie v oblasti kontaktných šošoviek — a výhody používateľom kontaktných šošoviek.

Naše hlavné inovácie zahŕňajú…

Prinášame neuveriteľné celodenné pohodlie a prirodzenú vlhkosť zdravého* materiálu silikón- hydrogélových kontaktných šošoviek s technológiou Aquaform® v našich prémiových kontaktných šošovkách.

Vďaka predvídateľnej orientácii a vynikajúcej stabilite na oku, ktorú poskytuje Optimized Toric Lens Geometry™ spoločnosti CooperVision®, sú kontaktné šošovky vhodnou voľbou pre milióny ľudí s astigmatizmom.

Pomáhame naplniť potreby používateľov kontaktných šošoviek, ktorí dlho pracujú na počítači vďaka prelomovému dizajnu šošoviek s Digital Zone Optics® spoločnosti CooperVision®.

Zníženie miery progresie myopie u detí používaním jednodňových kontaktných šošoviek MiSight® 1 day spoločnosti CooperVision s technológiou ActivControl®†‡1.

Každý deň vyvíjame nové technológie, ktoré pomôžu zlepšiť vašu skúsenosť s nosením kontaktných šošoviek a prinesú nové výhody nositeľom šošoviek na celom svete.

Medzi značky CooperVision patria  kontaktné šošovky MyDay®, Biofinity®, clariti® 1 day a  Avaira Vitality™, z ktorých každá je navrhnutá tak, aby spĺňala potreby rôznych používateľov. Ak chcete zistiť, ktoré kontaktné šošovky spoločnosti CooperVision najlepšie spĺňajú vaše potreby, čo sa týka zraku a životného štýlu, vyplňte kvíz, ktorý vám s výberom šošoviek pomôže.

* Pri vysokom prísune kyslíka pri každodennom nosení silikón- hydrogélové materiály minimalizujú alebo eliminujú komplikácie súvisiace s hypoxiou.
V porovnaní s jednodňovými jednoohniskovými šošovkami počas troch rokov.
Produkt nie je dostupný na všetkých trhoch.

Referencie:
1 Chamberlain P et al A 3-year Randomized Clinical Trial of MiSight Lenses for Myopia Control. Optom Vis Sci 2019;96:556–567.