• 1000x265-biofinity-energys

Kontaktné šošovky pre Váš život v digitálnom svete.

DÔLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Prielom v technológiách kontaktných šošoviek
  • Digital Zone Optics™ je dizajn kontaktných šošoviek, ktorý pomáha zmierniť únavu očí spôsobenú zaostrovaním na detaily na obrazovke digitálnych zariadení
  • Pomáha vidieť jasnejšie a uľahčuje prechádzanie zraku z obrazovky mimo nej a späť.
  • Technológia Aquaform® priťahuje a viaže vodu v celom objeme kontaktnej šošovky. Udržiava prirodzenú zmáčavosť, ktorá môže Vašim očiam pomôcť znížiť pocit sucha.
  • Vynikajúca priedušnosť materiálu spojená s vyššou vlhkosťou Vám pomôže cítiť sa pohodlne a Vaše oči zostanú jasné a zdravšie.
  • Kontaktné šošovky s mesačným režimom výmeny pre denné alebo predĺžené nosenie

Čas strávený pri obrazovke môže byť pre Vaše oči náročný

Po prebudení skontrolovať emaily. Cestou do práce kontrola FaceBooku, Snapchatu a Instagramu. Ďalšie emaily. Pracovné stretnutia. Nové emaily. Dokončiť projekt. Stihnúť posilňovňu. Facebook. Snapchat. Instagram. Pozvať priateľov na večeru. Pozrieť sa na film. Ešte pár textoviek.

Zdá sa Vám to povedomé?

Používanie digitálnych zariadení ako sú smartphony, tablety a počítače sa dnes už stalo neodmysliteľnou súčasťou života, napriek tomu si môže vybrať svoju daň.  Striedanie pohľadu na monitor a mimo neho pri celodennom nosení môže preťažiť Vaše oči a viesť k ich únave, pocitu sucha a začervenaniu.

Teraz sú tu kontaktné šošovky prispôsobené Vášmu životnému štýlu, striedavo s obrazovkou a bez nej: kontaktné šošovky Biofinity Energys™, jediné kontaktné šošovky využívajúce technológiu Digital Zone Optics™.

Deväť z desiatich osôb, ktoré používajú digitálne zariadenia*, uvádza, že šošovky Biofinity Energys™ ich očiam prospeli.**

Biofinity Energys™ - navrhnuté pre Váš digitálny život

Jedinečné optické riešenie a materiál kontaktných šošoviek Biofinity Energys™ boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali nárokom v dnešnom digitálnom svete. Tieto dve vylepšenia spoločne pomáhajú zmierňovať únavu a suchosť očí, ktorej príčinou môže byť nadmerné používanie digitálnych prístrojov.

Digital Zone Optics™ Pokročilá optika, ktorá pomáha zmierniť únavu očí spôsobenú striedavým zaostrovaním na detaily na obrazovke digitálneho zariadenia a späť. 

Technológia Aquaform®  Udržiava kontaktné šošovky vlhké a jemné a tak zvyšuje pohodlie pri ich nosení.  Prirodzená zmáčavosť zmierňuje pocit suchosti v očiach, dokonca aj počas doby, keď menej často žmurkáte, ako napríklad pri sledovaní digitálnej obrazovky.

Osem z desiatich osôb, ktoré si u predchádzajúcich kontaktných šošoviek sťažovali na unavené oči* pri nosení kontaktných šošoviek Biofinity Energys™, uviedlo, že sa pocit únavy očí zmiernil.**

* Medzi používateľmi, ktorí používajú digitálne zariadenia minimálne štyri hodiny denne päť dní v týždni a priznávajú, že sa u nich objavujú príznaky únavy očí minimálne raz týždenne.
** Po jednom týždni používania. Zhromaždené údaje.    
800x450_aquaform_technology

Technológia Aquaform

Na našich výrobkoch ste už asi videli termín Aquaform® Technology a kládli si otázku, čo to presne znamená Nie je to jediná vec, ale kombinácia mat