• vitality-product-page

Všetky vynikajúce vlastnosti kontaktných šošoviek Avaira® a ešte niečo navyše. 

DÔLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Silikón hydrogélový materiál
  • Jemné a pružné šošovky vhodné pre všetkých
  • Vyšší obsah vody a prirodzená zmáčavosť
  • Vyšší obsah vody a prirodzená zmáčavosť
  • Ochrana proti UV žiareniu(1)

Stále prirodzene vlhké a chrániace pred UV žiarením* - ideálne pre každodenný život.

Užite si najzdravší materiál mäkkých kontaktných šošoviek za výhodnú cenu. Kontaktné šošovky Avaira Vitality od CooperVision vám ponúkajú všetky výhody silikón hydrogélového materiálu v kombinácii s vyšším obsahom vody. Vyšší obsah vody je dôležitý pre prirodzenú zmáčavosť šošoviek, takže veľmi pravdepodobne nebudete musieť používať zvlhčovacie kvapky. Ich ďalšou výhodou je vysoká ochrana proti UV žiareniu vďaka UV filtru 1. triedy.(2)

Jednoduché používanie. Vysoké pohodlie. 

Kontaktné šošovky Avaira Vitality sú vyrábané z jedinečného materiálu, ktorý umožňuje vašim očiam dýchať a vyzerať úplne prirodzene. Môžete si užívať trvalé pohodlie pri celodennom nosení a počas celej životnosti šošovky. Nech už robíte čokoľvek, šošovky Avaira Vitality vám poskytujú voľnosť. Sú vhodné na korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti i astigmatizmu.​

Pýtajte sa na kontaktné šošovky Avaira Vitality.
Požiadajte svojho očného špecialistu o radu, ktoré kontaktné šošovky z rodiny Avaira® sú najlepšou voľbou práve pre vás.

(1) Upozornenie: kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare alebo slnečné okuliare, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Preto aj naďalej používajte okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa odporúčania vášho očného špecialistu.
(2) Upozornenie: kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare alebo slnečné okuliare, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Preto aj naďalej používajte okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa odporúčania vášho očného špecialistu.
(3) 2012 U.S. Avaira® Wearer Survey.