Avaira Vitality™

Ak trpíte krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou a chcete za svoje peniaze dostať viac, vyberte si kontaktné šošovky Avaira Vitality™ od spoločnosti CooperVision® pre výnimočnú technológiu šošoviek za prekvapivo dostupnú cenu. Sú vyrobené z pokročilého silikón- hydrogélového materiálu špeciálne vyvinutého pre dlhotrvajúce pohodlie, jednoduchú manipuláciu* a zdravé nosenie šošoviek. Kontaktné šošovky Avaira Vitality majú rovnaké osvedčené optické prvky ako naše prémiové kontaktné šošovky Biofinity®, vďaka ktorým vám pomôžu získať ostré a jasné videnie. Sú inteligentnou voľbou pre nositeľov kontaktných šošoviek, , ako ste vy.

Funkcie, ktoré si zamilujete

Systém Aberration Neutralizing System™ je navrhnutý tak, aby zlepšoval kvalitu videnia minimalizáciou optickej nedokonalosti, ktorá sa bežne v očiach vyskytuje.1

Pokročilý materiál prirodzene priťahuje molekuly vody, čím udržiava povrch vašich šošoviek neustále vlhký po celý deň.

Vysoká priedušnosť umožňuje vašim očiam získať 100 % kyslíka, ktorý potrebujú, aby ostali biele 2 a zdravé §3

Najvyššia trieda UV blokátora, ktorá je v kontaktných šošovkách k dispozícii, pomáha chrániť vaše oči pred 90% UVA a 99 % UVB žiarenia.||

 

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás
Silikónové hydrogély: v čom je rozdiel?
Tipy na kontaktné šošovky pre vás

* Na základe subjektívnych hodnotení pri prvom použití a po 1 mesiaci. Výsledky prospektívnej, dvojito maskovanej, randomizovanej, bilaterálnej, krížovej štúdie porovnávajúcej sférické kontaktné šošovky Avaira Vitality™ s opakovane použiteľnými sférickými šošovkami konkurencie.
Sférická aberácia.
Počas každodenného nosenia.
§ S vyššou priepustnosťou kyslíka ako pri hydrogélových materiáloch kontaktné silikón- hydrogélové šošovky minimalizujú alebo eliminujú príznaky a symptómy súvisiace s hypoxiou počas nosenia šošoviek.
|| Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nenahrádzajú ochranné okuliare absorbujúce ultrafialové žiarenie, ako sú ochranné okuliare proti UV žiareniu alebo slnečné okuliare, pretože úplne nezakrývajú oko a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa pokynov.

Referencie:
1 Kollbaum P, Bradley A. Aspheric contact lenses: fact and fiction. Contact Lens Spectrum 2005;20:34–9.
2 CooperVision dáta zo súboru 2017. Prospektívna bilaterálna dvojtýždňová štúdie medzi nositeľmi Avaira Vitality vo viacerých strediskách. . N=63.
3 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467–472.