Všetko, čo potrebujete na výnimočné nosenie jednodňových jednorazových šošoviek.

Dôležité vlastnosti
  • Zraková korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Využívajú technológiu Smart Silicone™, prevratné revolučné riešenie v odvetví šošoviek, vďaka ktorému prinášajú šošovky MyDay patričné výhody
  • Pohodlný denný plán výmeny
  • Integrované ochranné* UV filtre zabraňujúce prieniku 85 % UVA a 96 % UVB žiarenia, ktoré pomáhajú dosiahnuť dlhodobé zdravie očí

Vaše oči si ani neuvedomia, že túto prevratnú revolučnú technológiu využívajú

Počas náročných dní pracujú oči nonstop. Myslíme si, že kontaktné šošovky by za nimi nemali zaostávať. Práve preto sme vyvinuli jednodňové jednorazové šošovky MyDay™.
 
Šošovky MyDay využívajú Smart Silicone,™ prevratné revolučné riešenie v odvetví šošoviek, vďaka ktorému budú šošovky MyDay držať krok s vašimi celodennými povinnosťami a zároveň úplne zabudnete na to, že ich máte na očiach.
 
Všetko, čo potrebujete na výnimočné nosenie jednodňových jednorazových šošoviek, nájdete tu:

  • Pohodlie bez kompromisov
  • Vďaka priedušnosti silikón-hydrogélu budú vaše oči zdravé a biele
  • Šošovky, ktoré sa jednoducho nasadzujú aj vyberajú

To sú šošovky MyDay – šošovky, ktoré si nasadíte a úplne na ne zabudnete až do konca dňa.

Čím sa líši technológia Smart Silicone (a prečo by vás to malo zaujímať)

Technológia Smart Silicone zaisťuje účinnejšiu priepustnosť kyslíka do očí ako v prípade jednodňových jednorazových šošoviek iných značiek, a pritom využíva menší obsah silikónu**. Táto vlastnosť je dôležitá, pretože menší obsah silikónu v šošovkách vytvára viac priestoru na integrované kanály vlhkosti a na materiál s prirodzene vysokým obsahom vody, vďaka čomu nemáte pocit suchých očí. S menším obsahom silikónu sú tiež šošovky MyDay úžasne mäkké – mäkšie ako iné silikón-hydrogélové jednodňové jednorazové šošovky** – a zároveň sa jednoducho nasadzujú a vyberajú.
 
Na dosiahnutie ešte väčšieho pohodlia majú šošovky MyDay™ pokročilý dizajn s hladkým povrchom a oblými okrajmi. Tento dizajn je príjemnejší na dotyk, pretože sa viečka po šošovkách pohybujú hladšie.
 
Oči pracujú celý deň. Myslíme si, že jednodňové jednorazové šošovky by za nimi nemali zaostávať. Informujte sa u svojho očného lekára o šošovkách MyDay. Ponúkajú všetko, čo potrebujete na výnimočné nosenie jednodňových jednorazových šošoviek. 

* Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.
** Na základe modulu špičkových silikón-hydrogélových jednodňových jednorazových produktov, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, DAILIES TOTAL 1®.