• 1000x265_myday

Jediné, čo potrebujete - výnimočné jednodňové kontaktné šošovky

Dôležité vlastnosti
  • Zraková korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Vyrobené z materiálu Smart Silicone™, ktorý priniesol zásadnú zmenu v materiáloch kontaktných šošoviek a stál pri zrode značky MyDay®
  • Praktické jednorazové používanie
  • Ochranný UV filter* blokuje 85% žiarenia UVA a 96% žiarenia UVB a napomáha udržiavať dlhodobé zdravie očí

Ani nepostrehnete prítomnosť šošoviek na očiach

Počas pracovného dňa sú vaše oči plne vyťažené. To isté by mali zvládnuť aj vaše kontaktné šošovky. Preto sme na trh prišli s jednodňovými kontaktnými šošovkami MyDay®.
 
Kontaktné šošovky MyDay® sú vyrobené z materiálu označeného ako SmartSilicone™, ktorý priniesol zásadnú zmenu v doteraz používaných materiáloch na výrobu kontaktných šošoviek. Vďaka nemu vaše kontaktné šošovky MyDay® ľahko zvládnu vaše vysoké pracovné tempo a umožnia vám na šošovky celkom zabudnúť.

Tieto šošovky ponúkajú všetko, čo potrebujete pre dokonalý zážitok a úplnú spokojnosť:

  • ničím neobmedzené pohodlie
  • priedušný silikón-hydrogél pre udržanie jasných a zdravých očí
  • kontaktné šošovky, ktoré je možné ľahko nasadiť a ešte ľahšie vybrať

To všetko sú šošovky MyDay® - šošovky, ktoré si nasadíte a na ktoré zabudnete, kým nebude čas ich vybrať.

Čím sa SmartSilicone™ odlišuje (a prečo by vás to malo zaujímať)

SmartSilicone™ prepúšťa k očiam kyslík oveľa účinnejšie než materiály iných jednodňových kontaktných šošoviek. Obsahuje tiež menej silikónu. To je veľmi dôležité, pretože menej silikónu v šošovke znamená viac priestoru pre ostatné prirodzene hydrofilné materiály, ktoré udržujú oči dostatočne vlhké. Nižší obsah silikónu sa prejavuje aj v tom, že šošovky MyDay® sú veľmi mäkké - mäkšie ako iné jednodňové silikón-hydrogélové šošovky**. Napriek tomu je hračkou si ich nasadiť i vybrať.
 
Kontaktné šošovky MyDay® využívajú moderný dizajn s hladkým povrchom a zaoblenými okrajmi, ktorý ešte zvyšuje vaše pohodlie. Prispieva tiež k prirodzenému pocitu pri používaní, pretože pohyb očného viečka cez šošovku je úplne plynulý.

Vaše oči pracujú celý deň. To isté by malo platiť aj pre vaše kontaktné šošovky. Informujte sa o kontaktných šošovkách MyDay® u svojho očného špecialistu. Šošovky MyDay® sú to jediné, čo pre svoje pohodlie a úplnú spokojnosť potrebujete.

* Upozornenie: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare, ktoré absorbujú UV žiarenie, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare pohlcujúce UV žiarenie podľa pokynov svojho očného lekára.
** Dáta zo súboru, CooperVision 2014.