Live®

Chcete si žiť svoj život podľa vlastných predstáv, a preto potrebujete kontaktné šošovky, ktoré vám to dovolia? Viete, že je dôležité starať sa o zdravie svojich očí, ale potrebujete, aby kontaktné šošovky nenarušili váš domáci rozpočet a boli cenovo dostupné? Je vaša očná chyba krátkozrakosť alebo ďalekozrakosť? Jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Live® od spoločnosti CooperVision® sú pre vás riešením.

Každý deň používate nový, čistý a čerstvý pár jednodenných šošoviek Live®, ktoré po použití len jednoducho vyhodíte. Jednoduchšie a pohodlnejšie to už nemôže byť. Zároveň je postarané o zdravie vašich očí, pretože šošovky Live® majú UV filter* a sú vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu, ktorý dodáva 100 % kyslíka na pokrytie potrieb rohovky vašich očí. †‡1 Jasné a ostré videnie2 a pocit pohodlia s kontaktnými šošovkami Live®.
 

Funkcie, ktoré si zamilujete

Vysoký obsah vody v materiáli pomáha udržiavať kontaktné šošovky vlhké a pohodlné po celý deň.

Mäkký a vysoko priedušný silikón-hydrogélový materiál, ktorý prepúšťa k vašim očiam výrazne viac kyslíka ako tradičné hydrogélové šošovky a pomáha udržať vaše oči zdravé a biele. ‡1

UV filter pomáha chrániť vaše oči pred škodlivým účinkom ultrafialových lúčov, a tak podporuje ich zdravie.*

Jednodenný režim používania prináša používateľovi celý rad výhod, ako sú každý deň nové, čerstvé kontaktné šošovky, alebo to, že nie sú potrebné žiadne puzdrá ani roztoky na starostlivosť o šošovky.

Kontaktné šošovky Live® majú všetky výhody jednodenných silikón-hydrogélových šošoviek na každodenné použitie bez toho, aby sa tým zvýšila ich cena.†

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás

* Warning: UV-absorbing contact lenses are not substitutes for protective UV-absorbing eyewear, such as UV-absorbing goggles or sunglasses, because they do not completely cover the eye and surrounding area. Patients should continue to use UV-absorbing eyewear as directed.

† Based on CooperVision®’s recommended retail price. Retail price is solely at the discretion of the retailer at all times. The above is not meant to influence the price any retailer charges.

References:

1. Consumer Insights Study, 2015 Vykonaná YouGov PLC na základe požiadavky od CooperVision.

2. Live® daily disposable ensures 100% corneal oxygen consumption and transmits more than the recommended amount of oxygen across the whole lens surface, which helps maintain ocular health. Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472. .