Vytvára kontaktné šošovky, ktoré priťahujú vlhkosť,vďaka čomu ponúkajú celodenné pohodlie, a to najmä pre používateľov kontaktných šošoviek, ktorí trpia pocitom suchosti očí

Len na ilustračné účely

Technológia PC Technology™ predstavuje jedinečný materiál šošoviek, ktorý priťahuje a udržiava vlhkosť, čím znižuje vysušenie šošovky aj očí. Túto technológiu sme vytvorili špecificky pre ľudí, ktorí pri nosení kontaktných šošoviek pociťujú suchosť očí a ich podráždenie.

Technológia PC Technology™ funguje nasledujúcim spôsobom: Molekuly fosforylcholínu (PC) prirodzene priťahujú vodu. Konkrétne priťahujú molekuly vody vo vašich slzách a viažu ich na povrch kontaktných šošoviek. Vytvárajú tak „ochranný štít“ okolo šošoviek, ktorý pomáha udržiavať šošovky čisté a hydratované, takže počas dňa nevyschnú a zostanú neustále pohodlné.

Kontaktné šošovky s technológiou PC Technology™ si zachovajú až 96 % svojho pôvodného obsahu vody — dokonca aj po 12 hodinách nosenia — čím vám poskytnú celodenné pohodlie.

Benefity:

Získate šošovky, ktoré zostanú svieže, hydratované a pohodlné po celý deň

Povrch odolný voči usadeninám pomáha udržiavať kontaktné šošovky čisté a oči zdravé

Ako technológia PC Technology™ funguje

Kde túto technológiu nájdete:

Ak potrebujete kontaktné šošovky, ktoré priťahujú vlhkosť a ponúkajú celodenný komfort, opýtajte sa svojho očného špecialistu na šošovky Proclear® s technológiou PC Technology™.