Jednodňové šošovky MyDay® multifocal

Pre koho sú určené

 

 

Ak vnímate, že sa vám blízke predmety (napríklad displej smartfónu) javia rozmazané, môže ísť o prvé príznaky stavu, ktorému hovoríme presbyopia. Je to úplne prirodzený proces, ktorý ovplyvňuje zrak väčšiny ľudí po štyridsiatke. Mnohí v tom okamihu siahnu po okuliaroch na čítanie, ale existujú aj ​​iné možnosti. 

Predstavujeme vám nové jednodňové multifokálne kontaktné šošovky MyDay® daily disposable multifocal

Odteraz si môžete užívať jasné videnie na všetky vzdialenosti1 a oslobodiť sa od okuliarov, a to vďaka jednodňovým multifokálnym kontaktným šošovkám MyDay® multifocal. Kontaktné šošovky MyDay® multifocal využívajú jedinečnú technológiu CooperVision® Binocular Progressive System™, ktorá je koncipovaná tak, aby kontaktné šošovky zaistili jasné videnie na všetky vzdialenosti – teda na blízko, do diaľky i na strednú vzdialenosť.1 Všetky oči potrebujú kyslík, a preto kontaktné šošovky MyDay® multifocal využívajú technológiu Aquaform®, ktorá zaručuje vysokú priedušnosť a neuveriteľný celodenný komfort a pomáha udržať oči čisté a biele. S jednodňovými multifokálnymi šošovkami MyDay® multifocal si môžete byť istí, že uvidíte vždy a všetko.

Vlastnosti, ktoré si zamilujete

Kontaktné šošovky MyDay® multifocal využívajú jedinečnú technológiu CooperVision® Binocular Progressive System™, ktorá má pomôcť novým nositeľom v presbyopickom veku zvyknúť si na multifokálnu korekciu a užiť si jasné videnie v čase, keď presbyopia pokročí.1

 

Dlhotrvajúce pohodlie: Technológia Aquaform® uzamkne vodu v materiáli a umožní vám užívať si dlhotrvajúce pohodlie.    

Vysoká priedušnosť: K oku môže prenikať 100 % potrebného kyslíka,*2 ktorý mu pomáha zachovať si jasný a biely vzhľad.**

 

UV filter: Pomáha chrániť oči pred prenikaním ultrafialového žiarenia, a tým podporuje ich zdravie.

 

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás

* Pri dennom používaní.
** Vysoká priedušnosť pre kyslík prináša jasnejší a belší vzhľad očí.

† Kontaktné šošovky s UV filtrom pomáhajú chrániť pred prenikaním škodlivého UV žiarenia do oka, nenahrádzajú však ochranné okuliare pohlcujúce UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú celé oko a jeho okolie. Naďalej používajte okuliare pohlcujúce UV žiarenie podľa pokynov svojho očného špecialistu.

Odkazy: 

1. Dáta zo súboru CooperVision, 2020. Prospektívna dvojito zaslepená bilaterálna štúdia na jeden týždeň s kontaktnými šošovkami MyDay® daily disposable multifocal; n = 104 spokojných nositeľov multifokálnych kontaktných šošoviek.
2. Brennan, N.A.: Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.