• sauflon_1000x265_0042_new_clariti_family

Hľadáte riešenie krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizmu alebo presbyopie? Využite výhody jednodňových silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek.

VÝHODY
  • Nové kontaktné šošovky každý deň
  • Jedinečné výhody silikón-hydrogélového materiálu
  • Korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizmu aj presbyopie
  • Vynikajúce pohodlie po celý den
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(1)

Belšie oči a jasnejší zrak2  vďaka silikón-hydrogélovým šošovkám

Šošovky clariti® 1 day sú  jedinou ucelenou rodinou silikón-hydrogélových jednodňových kontaktných šošoviek. Silikón-hydrogélové šošovky sú zdravšie2 alternatívou v porovnaní s hydrogélovými jednodňovými šošovkami. Prepúšťajú k rohovke väčšie množstvo kyslíka než hydrogélové šošovky.
 
Vďaka vysokej priedušnosti silikón-hydrogélových šošoviek sú oči belšie a jasnejšie(2). Či už je vašou zrakovú vadou krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus alebo presbyopia, šošovky Clarity 1 day sú vhodné pre všetkých z vás.

Skvelé pohodlie po celý deň

Všetky šošovky z rodiny clariti 1 day majú vysoký obsah vody3 .Voda je podstatou pohodlného používania šošoviek. Unikátne vlastnosti šošoviek clariti® 1 day sú výsledkom technológie WetLoc ™. Šošovky prirodzene priťahujú a viažu molekuly vody k svojmu povrchu a zostávajú dostatočne vlhké a pohodlné po celý deň.

Viac informácií žiadajte u svojho očného špecialistu.

1 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.
2 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
3 Základný obsah vody podľa vyhlásenia výrobcu.