Jednodňové kontaktné šošovky clariti® 1 day multifocal

Ak dbáte o svoje zdravie, máte viac ako 40 rokov a všimli ste si zmeny vo vašom videní na blízko, ako je napríklad nižšia ostrosť pri čítaní, už viac nehľadajte iné šošovky: sú tu multifokálne kontaktné šošovky clariti® 1 day multifocal od spoločnosti CooperVision®. Tieto cenovo dostupné šošovky s vysokým výkonom vám umožnia cítiť sa dobre, čo sa týka vášho rozpočtu aj vašich očí.

Vďaka multifokálnym šošovkám clariti® 1 day multifocal si môžete byť istí zdravím vašich očí, pretože si šošovky vymieňate denne a šošovky majú naviac vstavaný UV blokátor* a sú vyrobené zo zdravého materiálu, ktorý poskytuje 100 % priepustnosť kyslíka,  potrebného pre vaše oči.†‡1 Pri nosení multifokálnych kontaktných šošoviek clariti® 1 day si budete užívať vynikajúcu kvalitu videnia2 a pohodlný zážitok z nosenia šošoviek, a to všetko za cenu, ktorá vám zdvihne náladu.

Funkcie, ktoré si zamilujete

Multifokálny dizajn od spoločnosti CooperVision® ponúka veľmi dobré videnie na akúkoľvek vzdialenosť.2

Mäkký materiál silikón- hydrogélových šošoviek s vysokou priedušnosťou pomáha udržiavať vaše oči zdravé a biele.‡1

UV blokátor pomáha chrániť vaše oči pred ultrafialovými lúčmi, čím podporuje zdravie vašich očí.*

Technológia WetLoc® a vysoký obsah vody v šošovkách pomáhajú udržiavať vaše kontaktné šošovky neustále vlhké a podporujú celodenný pocit komfortu.

Šošovky clariti® 1 day vám poskytujú všetky výhody jednodňových silikón- hydrogélových šošoviek pre každodenné použitie bez navýšenia ceny.

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás
Jednodenné kontaktné šošovky: sú pre vás?
Multifokálne kontaktné šošovky

* Varovanie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nenahrádzajú ochranné okuliare absorbujúce ultrafialové žiarenie, ako sú ochranné okuliare proti UV žiareniu alebo slnečné okuliare, pretože úplne nezakrývajú oko a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa pokynov.
Počas každodenného nosenia.
S vyššou priepustnosťou kyslíka ako pri hydrogélových materiáloch silikón- hydrogélové kontaktné šošovky minimalizujú alebo eliminujú príznaky súvisiace s hypoxiou počas nosenia šošoviek.
† Na základe odporúčanej maloobchodnej ceny spoločnosti CooperVision. Maloobchodná cena je vždy výlučne na uvážení predajcu. Vyššie uvedené údaje nie sú určené na ovplyvnenie maloobchodnej ceny.

Referencie:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467–472.
2 CooperVision dáta zo súboru, 2019. Prospektívna bilaterálne subjekt maskujúca dvojtýždňová štúdia s výdajom pri DualWear používaní na clariti 1 day Multifocal. N = 48 súčasných užívateľov mäkkých multifokálnych kontaktných šošoviek na dvoch miestach v Severnej Amerike.