Jednodňové kontaktné šošovky clariti® 1 day

Ak dbáte o svoje zdravie a chcete  kontaktné šošovky, ktoré sú cenovo dostupné a v ktorých sa budete cítiť dobre, čo sa týka vášho rozpočtu aj vašich očí, už viac nehľadajte, pretože je tu rad silikón- hydrogélových kontaktných šošoviek clariti® 1 day od spoločnosti CooperVision®.

Pri clariti®1 day si môžete byť istí zdravým vašich očí, pretože si šošovky vymieňate denne,  šošovky majú naviac vstavaný UV blokátor* a sú vyrobené zo zdravého materiálu, ktorý poskytuje 100 % priepustnosť kyslíka, potrebného pre vaše oči.†‡1 Pri nosení kontaktných šošoviek clariti® 1 day si budete užívať vynikajúcu kvalitu videnia2 a pohodlný zážitok z nosenia šošoviek, a to všetko za cenu, ktorá vám zdvihne náladu.

Funkcie, ktoré si zamilujete

Mäkký materiál silikón- hydrogélových šošoviek s vysokou priedušnosťou pomáha udržiavať vaše oči zdravé a biele.‡1

UV blokátor pomáha chrániť vaše oči pred ultrafialovými lúčmi, čím podporuje zdravie vašich očí.*

Technológia WetLoc® a vysoký obsah vody v šošovkách pomáhajú udržiavať vaše kontaktné šošovky neustále vlhké a podporujú celodenný pocit komfortu.

S optimalizovaným okrajom Comfort Edge™ pre plynulý prechod medzi očami a kontaktnými šošovkami.3

Šošovky clariti® 1 day vám poskytujú všetky výhody jednodňových silikón- hydrogélových šošoviek  pre každodenné použitie bez navýšenia ceny.

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás
Silikónové hydrogély: v čom je rozdiel?
Jednodenné kontaktné šošovky: sú pre vás?

* Varovanie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nenahrádzajú ochranné okuliare absorbujúce ultrafialové žiarenie, ako sú ochranné okuliare proti UV žiareniu alebo slnečné okuliare, pretože úplne nezakrývajú oko a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa pokynov.
Počas každodenného nosenia.
S vyššou priepustnosťou kyslíka ako pri hydrogélových materiáloch silikón- hydrogélové kontaktné šošovky minimalizujú alebo eliminujú príznaky súvisiace s hypoxiou počas nosenia šošoviek.
† Na základe odporúčanej maloobchodnej ceny spoločnosti CooperVision. Maloobchodná cena je vždy výlučne na uvážení predajcu. Vyššie uvedené údaje nie sú určené na ovplyvnenie maloobchodnej ceny.

Referencie:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467–472. 
2 CVI dáta zo súboru., 2019. Randomizovaná dvojito maskovaná štúdia na jednodňové kontaktné šošovky clariti 1 day používané po dobu jedného týždňa, jednostranná, Veľká Británia, n = 54. Vysoký kontrast Snellenovho testu, visus 6/5 pri výdaji a návštevách po 1 týždni.
3 Platné iba pre sféru. CooperVision dáta zo súboru (2015). Randomizovaná dvojito maskovaná štúdia bez výdaja n = 20. Vyššie pohodlie pri nasadení.