Jednodňové kontaktné šošovky clariti® 1 day toric

Ak potrebujete kontaktné šošovky na astigmatizmus, dbáte o svoje zdravie a hľadáte cenovo dostupné, vysoko kvalitné pohodlné mäkké šošovky, ktoré vám umožnia cítiť sa dobre, čo sa týka rozpočtu a aj zdravia vašich očí, nehľadajte ďalej — sú tu  šošovky clariti® 1 day toric od spoločnosti CooperVision®, svetovej jednotky v oblasti torických kontaktných šošoviek.

Vďaka  šošovkám clariti® 1 day toric si môžete byť istí, že je zdravie vašich očí chránené, pretože si šošovky vymieňate denne,  šošovky majú naviac aj UV blokátor* a sú vyrobené zo zdravého materiálu, cez ktorý sa l očiam dostane 100 % kyslíka, ktorý potrebujú.†‡1 Pri nosení  kontaktných šošoviek clariti® 1 day toric si budete užívať skvelé, spoľahlivo stabilné videnie2 a pohodlný zážitok z nosenia, a to všetko za cenu, ktorá vám zdvihne náladu.

Funkcie, ktoré si zamilujete

Vďaka torickému dizajnu od spoločnosti CooperVision® sa môžete spoľahnúť na šošovky, ktoré vám vždy správne padnú.

Mäkký materiál silikón- hydrogélových šošoviek s vysokou priedušnosťou pomáha udržiavať vaše oči zdravé a biele.‡1

UV blokátor pomáha chrániť vaše oči pred ultrafialovými lúčmi, čím podporuje zdravie vašich očí.*

Technológia WetLoc® a vysoký obsah vody v šošovkách pomáhajú udržiavať vaše kontaktné šošovky neustále vlhké a podporujú celodenný pocit komfortu.

Šošovky clariti® 1 day vám poskytujú všetky výhody jednodňových silikón hydrogélových šošoviek pre každodenné použitie bez navýšenia ceny.

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás
Jednodenné kontaktné šošovky: sú pre vás?
Torické kontaktné šošovky: čo treba vedieť

* Varovanie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nenahrádzajú ochranné okuliare absorbujúce ultrafialové žiarenie, ako sú ochranné okuliare proti UV žiareniu alebo slnečné okuliare, pretože úplne nezakrývajú oko a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa pokynov.
Počas každodenného nosenia.
S vyššou priepustnosťou kyslíka ako pri hydrogélových materiáloch silikón- hydrogélové kontaktné šošovky minimalizujú alebo eliminujú príznaky súvisiace s hypoxiou počas nosenia šošoviek.
† Na základe odporúčanej maloobchodnej ceny spoločnosti CooperVision. Maloobchodná cena je vždy výlučne na uvážení predajcu. Vyššie uvedené údaje nie sú určené na ovplyvnenie maloobchodnej ceny.

Referencie:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci 2005. 2005;82(6):467–472.
2 CooperVision dáta zo súboru, 2018. Klinická štúdia výkonu clariti 1 day Toric vo Veľkej Británii, n = 37. Vysoký kontrast víza.