Pomáha vám vidieť jasne na všetky vzdialenosti s viacerými korekčnými zónami v každej kontaktnej šošovke, ktoré sú prispôsobené vášmu osobnému predpisu.

Len na ilustračné účely

Ak máte viac ako 40 rokov, môžete si všimnúť, že je pre vás ťažšie zaostriť na objekty, ktoré sú blízko — napríklad ak sa nachádzate v miestnosti so slabým osvetlením, ako keď sa pokúšate prečítať si menu vo vašej obľúbenej reštaurácii. Tento stav sa nazýva presbyopia a ovplyvňuje každého.

Vďaka technológii Balanced Progressive® môžete nosiť kontaktné šošovky, ktoré vám umožnia zaostriť na akúkoľvek vzdialenosť.

Táto technológia obsahuje viaceré zóny korekcie videnia — na blízko, do diaľky a na akúkoľvek vzdialenosť medzi tým. Šošovky možno prispôsobiť vášmu osobnému predpisu, takže si môžete užívať výnimočne ostrévidenie na všetky vzdialenosti

Benefity:

Umožňuje vášmu očnému špecialistovi prispôsobiť každú kontaktnú šošovku vášmu osobnému predpisu pre výnimočne ostré videnie na všetky vzdialenosti — na blízko, do diaľky a kdekoľvek medzi tým

Presbyopia neznamená, že sa musíte zmieriť s  okuliarmi na čítanie

Ako technológia Balanced Progressive® funguje

Kde túto technológiu nájdete:

Ak chcete dosiahnuť jasné videnie na všetky vzdialenosti, opýtajte sa svojho očného špecialistu na multifokálne kontaktné šošovky Biofinity® s technológiou Balanced Progressive®.