Kontaktné šošovky Proclear® multifocal toric

Ak trpíte astigmatizmom a vaše videnie sa mení, možno ste zistili, že počas nosenia šošoviek pociťujete suchosť a podráždenie očí. Multifokálne torické kontaktné šošovky Proclear® multifocal toric od spoločnosti CooperVision® vám môžu pomôcť. Sú vyrobené s technológiou PC Technology™, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre používateľov kontaktných šošoviek, ako ste vy. Do kontaktných šošoviek priťahuje vodu, vďaka čomu zostanú po celý deň vlhké a pohodlné. Zamerajte sa na život, nie na kontaktné šošovky, so šošovkami Proclear.

Funkcie, ktoré si zamilujete

Technológia Balanced Progressive® poskytuje viacero korekčných zón v každej šošovke, ktoré sú prispôsobené vášmu osobnému predpisu, takže vidíte ostro na akúkoľvek vzdialenosť.

Dizajn torických kontaktných šošoviek Proclear, vyrobených spoločnosťou CooperVision, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby torických kontaktných šošoviek, poskytuje stabilitu, pohodlie a skvelý výkon.

Technológia PC Technology™ priťahuje do každej kontaktnej šošovky Proclear vodu a vytvára tak okolo šošovky ochranný vodný obal. Vďaka tomu vaše šošovky ostanú hydratované, takže počas dňa nevyschnú a budú stále pohodlné.

Materiál šošoviek Proclear pomáha predchádzať podráždeniu očí tým, že odoláva hromadeniu usadenín počas dňa.

Nie ste si istí, ktoré kontaktné šošovky sú pre vás najvhodnejšie?

Absolvujte tento kvíz so štyrmi otázkami, aby ste zistili, ktoré z našich produktov najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Nájdite tie najvhodnejšie šošovky pre vás
Čo je to astigmatizmus?
Čo je to presbyopia?