Špeciálna technológia kontaktných šošoviek pre deti, ktorá koriguje ich videnie a zároveň spomaľuje progresiu krátkozrakosti v priemere o 59 %.*1

Len na ilustračné účely 

Má vaše dieťa problém dovidieť v škole na tabuľu alebo doma na televíziu? Vidí predmety, ktoré sú vzdialené, rozmazane? Ak áno, jednou z možných príčin je krátkozrakosť — alebo to, čo oční špecialisti nazývajú myopia. Keď má vaše dieťa myopiu, jeho oči rastú príliš do dľžky a svetlo sa zbieha a zaostruje pred sietnicou, nie priamo na sietnici. Toto rozmazáva jeho videnie, takže potrebuje okuliare alebo kontaktné šošovky, aby mohlo vidieť jasne.

Vedeli ste, že 8 z 10 očných špecialistov sa zhodne na tom, že sa obávajú, aby deti nemali v budúcnosti závažné zdravotné problémy s očami, ako je odlúčenie sietnice alebo glaukóm, v dôsledku progresie ich myopie.2 A toto riziko sa zvyšuje so zvyšujúcimi sa dioptriami dieťaťa.3

Vďaka technológii ActivControl® si teraz môžu krátkozraké deti namiesto obmedzujúcich okuliarov vychutnať slobodu kontaktných šošoviek, ktoré výrazne spomalia postup ich myopie.1

Benefity:

Špeciálne navrhnuté na zníženie progresie myopie (krátkozrakosti) u detí;1

Pomáhajú spomaliť abnormálny rast očí a zmeny dioptrií, čo môže pomôcť chrániť zdravie očí v budúcnosti.

Dáva deťom namiesto obmedzujúcich okuliarov slobodu nosenia kontaktných šošoviek

Jednoduché použitie aj pre deti. Pohodlné jednodňové kontaktné šošovky na jedno použitie — nie je potrebné ich čistiť ani skladovať

Ako technológia ActivControl® funguje

 

Porozprávajte sa so svojím očným špecialistom o výhodách programu pre kontrolu progresie myopie Brilliant Futures s jednodňovými kontaktnými šošovkami MiSight®.

* V porovnaní s jednodňovými jednoohniskovými šošovkami počas troch rokov.

Referencie:
1 Chamberlain P, et al. “A 3-year Randomized Clinical Trial of MiSight® Lenses for Myopia Control.” Optom Vis Sci 2019;96:556–567.
2 CooperVision dáta zo súboru2019. Globálny prieskum medzi 402 rozhodujúcimi očnými špecialistami vo Veľkej Británii, Kanade, Nemecku, Španielsku, Hong Kongu, Austrálii a Novom Zélande. 82% vyjadrilo súhlas označením 4 najvyšších hodnotení na škále 1 až 10.
3 Flitcroft DI. “The complex interactions of retinal, optical, and environmental factors in myopia.” Prog Retin Eye Res 2012;31(6):622-660.
4 Tideman JW, Snabel MC, Tedja MS, et al. “Association of axial length with risk of uncorrectable visual impairment for Europeans with myopia.” JAMA Ophthalmol 2016;134:1355-1363.