Spoločnosť CooperVision vytvorila prelomovú technológiu Aquaform, ktorá pomáha poskytovať skvelé videnie a neuveriteľné pohodlie.

Len na ilustračné účely

Technológia Aquaform® je inovatívna materiálová technológia výroby kontaktných šošoviek, ktorej výsledkom je prirodzená zmáčavosť kontaktných šošoviek a neuveriteľné používateľské pohodlie.

Vďaka tejto jedinečnej technológii sú naše kontaktné šošovky hydratované vodou na dvojnásobok svojej hmotnosti. Molekuly vody sú priťahované a ukotvené k unikátnym silikónovým reťazcom v celom objeme šošovky od jadra až k povrchu. Výsledná šošovka má vysokú priepustnosť kyslíka a zároveň pomáha udržať vlhkosť po celý deň.

To je jeden z dôvodov, pre ktoré si viac než 24 miliónov používateľov kontaktných šošoviek CooperVision s technológiou Aquaform každodenne užíva neuveriteľné pohodlie, ktoré si ich oči zaslúžia.

Výhody:

prirodzene zmáčavé, takže šošovky zostanú vlhké a pohodlné a nevyžadujú si povrchové úpravy alebo pridanie zmáčadiel

pomáha udržiavať vlhkosť po celý deň

poskytuje vysokú priepustnosť kyslíka

Fungovanie technológie Aquaform

Kde túto technológiu nájdete:

 

Opýtajte sa svojho očného špecialistu na kontaktné šošovky MyDay® a Biofinity®, ktoré využívajú našu prémiovú technológiu kontaktných šošoviek Aquaform®.

 

* Počas každodenného nosenia.

Referencie:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.