Prečo sú kontaktné šošovky Biofinity tak úžasne pohodlné?

Aquaform® Comfort Science™je jedinečná technológia od spoločnosti CooperVision a poskytuje kontaktným šošovkám Biofinity vynikajúcu priepustnosť pre kyslík v kombinácii s vysokým obsahom vody v materiáli. Vďaka tomu sú pri používaní veľmi pohodlné a vaše oči sú jasnejšie, belšie a zdravé. A ešte všetky šošovky Biofinity majú hladký a prirodzene zmáčanlivý povrch, ktorý je odolný proti usadzovaniu nečistôt a umožňuje tak udržať pohodlie a jasné videnie po celý deň. V ponuke sú sférické šošovky pre korigovanie krátkozrakosti aj ďalekozrakosti vrátane vysokých dioptrických hodnôt. Pokiaľ máte astigmatizmus alebo sa už u vás prejavuje presbyopia, vyskúšajte naše tórické a multifokálne šošovky a užívajte si skvelý zážitok z jasného videnia.

 

 

Aquaform® Comfort Science™

Aquaform Comfort Science je jedinečná materiálová technológia, ktorá výsledným šošovkám dodáva vysokú priepustnosť pre kyslík spolu s vysokým obsahom vody v materiáli a vďaka tomu sú vaše šošovky neuveriteľne pohodlné po celý deň.

Vysoko priedušné pre zdravšie oči

Vyššie množstvo kyslíka, ktoré môže prechádzať cez vašu kontaktnú šošovku, udržuje vaše oči jasnejšie, belšie a zdravé. Takéto kontaktné šošovky sú skvelé ako pre denný tak predĺžený režim používania.

Prirodzene zmáčanlivé

Výsledkom prielomovej technológie je kontaktní šošovka, ktorú takmer z polovice tvorí voda. Voda je prirodzene zadržiavaná vo vnútri šošovky, ktorá tak zostáva dostatočne hydratovaná bez nutnosti pridávať špeciálne zvlhčovacie látky.

Jemné a pružné

Kontaktné šošovky Biofinity® sú jemné a pružné. Navyše využívajú zaoblený tvar okraja šošovky. Všetky tieto vlastnosti umožňujú veľmi šetrné používanie šošoviek v priebehu celej ich životnosti.

 

Čo si o kontaktných šošovkách Biofinity myslia ich nositelia?

Približne 2 z 3 užívateľov šošoviek Biofinity ich hodnotia ako lepšie alebo omnoho lepšie ako ostatné typy šošoviek1.

86% nositeľov šošoviek Biofinity je ochotných ich odporučiť svojím priateľom alebo členom rodiny1.

89% nositeľov šošoviek Biofinity ich hodnotilo ako celkovo pohodlné1.

1 2013 štúdia spoločnosti CooperVision; data on file.

Čo si o kontaktných šošovkách Biofinity myslia ich nositelia?

Kliknutím na odkazy sa dozviete viac o jednotlivých produktoch z rodiny kontaktných šošoviek Biofinity:
Biofinity >>
Biofinity XR >>
Biofinity toric >>
Biofinity multifocal >>