Stvorené pre niečo navyše

AKCIA: Pri nákupe 2 balení MyDay získate darčekový poukaz do DM drogérie v hodnote 8 EUR ako darček!

 

VYHĽADAŤ OPTIKU*, KDE MOŽNO ZÍSKAŤ DARČEK

* Platnosť akcie: od 7.6.2022 do 31.8.2022, alebo do vydania zásob poukazov.
* Nenašli ste vašu optiku v zozname? Navštívte ju a informujte sa o darčeku!
* Akcia prebieha iba v kamenných optikách, nie v online e-shopoch a nevzťahuje sa na reťazec optik FOKUS a Grand Optical.

Od vašich kontaktných šošoviek môžete chcieť viac:

Okrem jasného a ostrého videnia môžete získať aj neuveriteľné pohodlie, aby ste zvládali váš intenzívny životný štýl s ľahkosťou. Jednodňové kontaktné šošovky MyDay® od spoločnosti CooperVision sú naše najjemnejšie silikón-hydrogélové šošovky.*

Sú tiež prvými jednodňovými kontaktnými šošovkami na svete vyrobenými technológiou Aquaform® spoločnosti CooperVision®, ktorá pomáha udržiavať vaše oči čisté a biele a zvyšuje pocit pohodlia po celý deň. Vďaka jednodňovým šošovkám MyDay® budete pripravení užiť si každý deň..

Vďaka jednodňovým šošovkám MyDay® budete pripravení užiť si každý deň.

VYHĽADAŤ OPTIKU*, KDE MOŽNO ZÍSKAŤ DARČEK

Funkcie, ktoré si zamilujete

Dlhotrvajúci komfort: Technológia Aquaform® v šošovke uzavrie vlhkosť — takže získate neuveriteľné pohodlie, ktoré vydrží celý deň.

Vynikajúca korekcia zraku: jasné videnie bez ohľadu na to, či ste krátkozrakí alebo ďalekozrakí vďaka systému Aberration Neutralising System™

Vysoká priedušnosť: mäkká silikón-hydrogélová kontaktná šošovka umožňuje preniknutie 100 % kyslíka potrebného na to, aby vaše oči1, boli čisté a biele.**

UV blokátor : pomáha chrániť vaše oči pred ultrafialovými lúčmi, čím podporuje zdravie vašich očí.

VYHĽADAŤ OPTIKU*, KDE MOŽNO ZÍSKAŤ DARČEK

 

 

* V porovnaní s inými jednodňovými silikón - hydrogélovými kontaktnými šošovkami spoločnosti CooperVision®1 day. Údaje zo súboru.
** Vysoká priepustnosť kyslíka podporuje čisté, biele oči.
† Upozornenie: Kontaktné šošovky blokujúce UV žiarenie nenahrádzajú ochranné okuliare absorbujúce ultrafialové žiarenie, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV žiarenie alebo slnečné okuliare, pretože úplne nezakrývajú oko a očné okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa pokynov

Referencie:  
1 Brennan, NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467–472.

Kontaktné šošovky MyDay sú zdravotnícky prostriedok určený na korekciu ametropie. Čítajte pozorne písomnú informáciu pre používateľov.