Kto je Mélanie z našej kampane?

Mélanie Astles je profesionálna akrobatická pilotka. Zvolila si kontaktné šošovky MyDay a je tiež našou ambasádorkou.

Prečo si Mélanie Asles vybrala MyDay?

Pretože je na nich spoľahnutie tam, kde je zrak zásadný pre úspech.


Prečo sme si vybrali Mélanie?

Vybrali sme si Mélanie ako ideálnu kandidátku reprezentujúcu kontaktné šošovky MyDay® vďaka jej náročnému životnému štýlu a vysokorýchlostnému športu, kde zrak je pre úspech zásadný.


Mélanie a jej životný príbeh

Mélanie v kampani „When Performance Matters“ („Keď na výkone záleží“) ukazuje, ako jej kontaktné šošovky MyDay® pomáhajú k dosiahnutiu optimálneho zrakového výkonu tak vo vzduchu, ako aj na zemi. Viac o príbehu Mélanie*1


4 fakty, v čom sú MyDay kontaktné šošovky iné

Pohodlie

Kontaktné šošovky MyDay® poskytujú výnimočné pohodlie po celý deň a každý deň. Vďaka exkluzívnej technológii AquaForm™ sú jemnejšie a viažu v sebe viac vody.

Videnie

Nezáleží na tom, či trpíte ďalekozrakosťou, alebo krátkozrakosťou. Kontaktné šošovky MyDay® vám prinášajú skvelú korekciu zraku v širokom rozsahu dioptrických hodnôt. Na riešenie astigmatizmu sú určené MyDay® toric, ktoré využívajú overený optický dizajn, Optimised Toric Lens Geometry™, zaručujúci stabilné a jasné videnie.

Zdravie1,2,3

Vyrobené z vysokopriedušného silikón-hydrogélového materiálu, kontaktné šošovky MyDay® pomáhajú udržať belší a jasnejší vzhľad očí nositeľov.* Silikón hydrogél je najnovší materiál na výrobu kontaktných šošoviek, ktorý zaručuje väčší prístup kyslíka k vašim očiam ako umožňujú tradičné hydrogélové kontaktné šošovky. Zabudovaný UV filter pomáha chrániť vaše oči pred škodlivými zložkami slnečného žiarenia.**

Jednoduché používanie

Vytvorené tak, aby udržali krok s vašimi náročnými dňami – jednoducho na konci dňa šošovky vyberiete a zahodíte a ďalší deň opäť začnete s novým sviežim párom. Šetria tak váš čas pre iné činnosti počas dňa, k čomu prispieva aj jednoduchá manipulácia.

Materiál kontaktných šošoviek MyDay

Silikón hydrogél je najnovší materiál, z ktorého sa vyrábajú kontaktné šošovky s vyššou priepustnosťou kyslíka k oku, ako je to pri tradičných hydrogélových materiáloch. MyDay® sú vysokopriedušné jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, vytvorené pre lepší výkon bez kompromisov pre pohodlie, zdravie, videnie a používanie.* 1 Francúzsko-britská pilotka, ktorá je šesťnásobnou majsterkou Francúzska, dosiahla historický úspech v roku 2016, keď ako prvá a jediná žena súťažila v pretekoch Red Bull Air Race. Po ukončení školy ako 18-ročná a po tom, ako pracovala na čerpacej stanici, začala Mélanie ako 21-ročná lietať a odvtedy má za sebou už 4 000 letových hodín.
Ako majsterka Veľkej Británie z roku 2019 a súčasná držiteľka trofeje memoriálu Neila Williamsa lieta Mélanie vo svojom lietadle rýchlosťou 400 km/h a pociťuje tu preťaženie, ktoré pocitovo zdesaťnásobí jej hmotnosť, čo si žiada vysokú úroveň fyzickej i mentálnej zdatnosti.

1. Fonn D., Sweeney D,: The Benefits of Silicone Hydrogel Daily Disposable Lenses. Contact Lens Spectrum, prosinec 2015
2. Sweeney D.: Have Silicone Hydrogel Lenses Eliminated Hypoxia? Eye & Contact Lens, 2013
3. Efron N.: Why aren´t we fitting everyone with daily disposables? Contact Lens Update, 2016
*Vysoká propustnost kyslíku podporuje jasnější a bělejší vzhled očí.
**Varování: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV ochranných brýlí, jako jsou ochranné brýle absorbující UV záření, nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí. Klienti by měli pokračovat v používání UV ochranných brýlí podle předchozích doporučení