Môžete vidieť to najlepšie v živote

Vďaka správnym kontaktným šošovkám môžete žiť s jasným videním a každý deň vyťažiť maximum z vašej práce a relaxu. Šošovky môžu pomôcť zlepšiť vašu produktivitu, držať krok s vašim rýchlym životom a zamerať sa na to, čo je pre vás najdôležitejšie.


Šport a cvičenie

Mäkké kontaktné šošovky vám umožňujú udržať si ostré a jasné videnie aj počas najintenzívnejšej fyzickej aktivity bez obáv z rozbitia a poškriabania, ako pri okuliaroch. Šošovky sa nikdy nezarosia a poskytujú široké zorné pole, ktoré vám pomôže športovať ako šampión.

Digitálny život

Trávite dni pozeraním na obrazovku? Teraz sú k dispozícii kontaktné šošovky, ktoré podporia váš digitálny životný štýl. Používate tú najpokročilejšiu technológiu: vaše kontaktné šošovky by mali tiež.

Pracovné a voľnočasové cestovanie

S jednodňovými kontaktnými šošovkami ste vždy pripravení vycestovať. Keďže ich netreba čistiť, zbalíte sa o to jednoduchšie, čo vám pomôže rýchlejšie prejsť bezpečnostnou kontrolou na letisku. A aj keď nosíte aj okuliare, ak sa počas cesty stratia alebo zlomia, vaše kontaktné šošovky môžu byť vašou záchranou.

Prirodzený vzhľad

Kontaktné šošovky vám umožnia prezentovať svetu svoje najlepšie a prirodzené ja. Nemusíte sa skrývať – vyjadrite sa voľne bez prekážok. A nezabudnite, že teraz využijete vaše dizajnérske slnečné okuliare ešte omnoho viac.