CooperVision Expert

Medivue
 

Jednodňové kontaktné šošovky

Mesačné kontaktné šošovky

Všetky naše kontaktné šošovky sa vyznačujú:

 
telenoprzepuszczalnosc
vysokou priepustnosťou pre kyslík
wysoki_stopien_nawilzenia
vysokou zmáčavosťou a hydratáciou
ogromna_swoboda_uzytkowania
veľkým pohodlím používania
 
 
kontaktné šošovky zaisťujú veľmi vysoký prísun kyslíka k očiam
 
mäkkosť a pružnosť
Medivue More 1 Day sú prémiové jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky v ponuke firmy CooperVision. Boli navrhnuté pre zdravie a výnimočné pohodlie. Oční špecialisti ich odporúčajú najmä osobám, ktoré rovnako ako vy žijú v neustálom zhone a potrebujú korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti.
CooperVision Expert
 
 
mäkkosť a pružnosť
 
priaznivá cena
Medzi mnohými typmi kontaktných šošoviek na trhu zaujímajú zvláštne miesto jednodenné kontaktné šošovky, ktoré sú pohodlné pri používaní a nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Tým, že každý deň používate nový a svieži pár kontaktných šošoviek, získate skvelé pohodlie, ušetríte čas a vašim očiam doprajete tú najvyššiu možnú hygienu a starostlivosť.
CooperVision Expert
 
 
pomáhajú zmierniť príznaky digitálnej únavy očí
 
mesačný interval výmeny
Spoločnosť CooperVision pamätá na vaše zdravie a pohodlie, a preto prináša revolučné kontaktné šošovky Medivue Eye Gen, ktoré pomôžu všetkým, ktorí vedú digitálny životný štýl. Ide o jedinečné kontaktné šošovky, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky digitálnej únavy zraku pri dlhom sledovaní monitorov a displejov.
CooperVision Expert
 
 
stály prívod kyslíka k oku
 
prirodzené zvlhčenie, ktoré minimalizuje nutnosť použitia hydratačných kvapiek
Medivue Premier sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli navrhnuté pre vaše výnimočné pohodlie. Umožňujú udržiavať pohodlie počas celého dlhého dňa a uchovávajú si svoje vlastnosti po celý čas používania. Medivue Premier sú veľmi dobre hydratované kontaktné šošovky, ktoré poskytnú vašim očiam prirodzený pocit zvlhčenia.
CooperVision Expert
 
 
ochrana pred UV žiarením
 
pokročilý dizajn šošoviek je zárukou pohodlia
Medivue Evolve+ sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky, ktoré splnia vaše očakávania a potreby. Medivue Evolve+ sú senzačným riešením pre korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti. Vďaka nim si môžete užívať kvalitné videnie a vysoké pohodlie za priaznivú cenu.
CooperVision Expert