CooperVision Expert

Options
 

Jednodňové kontaktné šošovky

Mesačné kontaktné šošovky

Všetky naše kontaktné šošovky sa vyznačujú:

 
telenoprzepuszczalnosc
vysokou priepustnosťou pre kyslík
wysoki_stopien_nawilzenia
vysokou zmáčavosťou a hydratáciou
ogromna_swoboda_uzytkowania
veľkým pohodlím používania
 
 
kontaktné šošovky zaisťujú veľmi vysoký prísun kyslíka k očiam
 
mäkkosť a pružnosť
Vaše oči sú namáhané každý deň. Čelia výzvam, ako sú práca na počítači, klimatizácia, ústredné kúrenie a meniace sa poveternostné podmienky. Kontaktné šošovky, ktoré nosíte, by mali držať krok s týmito okolnosťami, prispôsobiť sa im a zaistiť slobodu a pohodlie za akejkoľvek situácie.
CooperVision Expert
 
 
mäkkosť a pružnosť
 
priaznivá cena
Šošovky Options oxy 1 Day sú vyrobené z unikátneho silikón-hydrogélového materiálu, vyznačujúceho sa vysokým stupňom hydratácie. Konštantná hladina vlhkosti pomáha chrániť oči pred pocitom suchosti a podráždenia. Pokiaľ ide o šošovky, chránia ich pred tvorbou usadenín na ich povrchu.
CooperVision Expert
 
 
pomáhajú zmierniť príznaky digitálnej únavy očí
 
mesačný interval výmeny
Pre vaše zdravie a pohodlie prináša spoločnosť CooperVision prevratné kontaktné šošovky Options Agility – prelomové značky odporúčané všetkým, ktorí vedú digitálny životný štýl. Ide o unikátne kontaktné šošovky, ktoré vám pomôžu zmierniť príznaky únavy očí pri dlhodobom sledovaní displejov a monitorov.
CooperVision Expert
 
 
stály prívod kyslíka k oku
 
prirodzené zvlhčenie, ktoré minimalizuje nutnosť použitia hydratačných kvapiek
Tento vysokokvalitný produkt bol navrhnutý pre najnáročnejších klientov, ktorí rovnako ako vy prikladajú veľký význam kvalite videnia, pohodliu, bezpečnosti a slobode činností. Options Premier sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré vám doprajú naozaj výnimočné pohodlie.
CooperVision Expert
 
 
ochrana pred UV žiarením
 
pokročilý dizajn šošoviek je zárukou pohodlia
Options Evolve+ sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky, ktoré splnia vaše očakávania a potreby. Options Evolve+ sú vynikajúcim riešením odporúčaným spoločnosťou CooperVision pre korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti. Vďaka týmto šošovkám si môžete užiť vysoké pohodlie a kvalitu za atraktívnu cenu.
CooperVision Expert