CooperVision Expert

Ultraflex
 

Jednodňové kontaktné šošovky

Mesačné kontaktné šošovky

Všetky naše kontaktné šošovky sa vyznačujú:

 
telenoprzepuszczalnosc
vysokou priepustnosťou pre kyslík
wysoki_stopien_nawilzenia
vysokou zmáčavosťou a hydratáciou
ogromna_swoboda_uzytkowania
veľkým pohodlím používania
 
 
kontaktné šošovky zaisťujú veľmi vysoký prísun kyslíka k očiam
 
mäkkosť a pružnosť
Každý deň sú vaše oči vystavené náročným skúškam za všetkých možných podmienok: pred počítačom, v klimatizovaných a vykurovaných miestnostiach, v meniacich sa atmosférických podmienkach? Vaše kontaktné šošovky musia držať krok s týmito zmenami, prispôsobovať sa im, a tým pádom poskytovať voľnosť vo všetkých činnostiach a situáciách.
CooperVision Expert
 
 
mäkkosť a pružnosť
 
priaznivá cena
Medzi mnohými typmi kontaktných šošoviek na trhu zaujímajú zvláštne miesto jednodenné kontaktné šošovky, ktoré sú pohodlné pri používaní a nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Tým, že každý deň používate nový a svieži pár kontaktných šošoviek, získate skvelé pohodlie, ušetríte čas a vašim očiam doprajete tú najvyššiu možnú hygienu a starostlivosť.
CooperVision Expert
 
 
pomáhajú zmierniť príznaky digitálnej únavy očí
 
mesačný výmenný režim
Ultraflex Motion sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli vytvorené pre výnimočné pohodlie používateľov digitálnych zariadení. Po celý čas používania si uchovávajú svoje optické vlastnosti a parametre, umožňujú udržiavať pohodlie bez ohľadu na to, koľko hodín strávite pred obrazovkou.
CooperVision Expert
 
 
stály prívod kyslíka k oku
 
prirodzené zvlhčenie, ktoré minimalizuje nutnosť použitia hydratačných kvapiek
Ultraflex Premier je prémiová značka firmy CooperVision, ktorú odporúčajú špecialisti pre korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Tento veľmi kvalitný produkt je určený najnáročnejším používateľom, ktorí oceňujú kvalitu, pohodlie, bezpečnosť a slobodu používania.
CooperVision Expert
 
 
ochrana pred UV žiarením
 
pokročilý dizajn šošoviek je zárukou pohodlia
Ultraflex Evolve+ sú mesačné, silikón-hydrogélové šošovky, ktoré splnia vaše očakávania. Ultraflex Evolve+ sú jedinečné riešenie odporúčané našimi odborníkmi pre korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti, vďaka ktorému si budete užívať kvalitu a vysokú mieru pohodlia za dostupnú cenu.
CooperVision Expert