CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Revolučná technológia pre zdravie a pohodlné nosenie
 
Korekcia zraku pri krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti
 
Praktické jednodenné nosenie
 
Súčasne vysoká priepustnosť kyslíka k oku, vysoká hydratácia a jemnosť šošovky
 
Filter chrániaci pred UVA a UVB* žiarením
 
Pohodlie bez kompromisov vďaka vysokému obsahu vody v šošovke
 
Priedušnosť moderného silikón-hydrogélového materiálu, aby vaše oči mali dostatok kyslíka a zostali jasné a biele
 
Jednoduché nasadzovanie a vyberanie
 
Sú to šošovky, ktoré si ľahko nasadíte a môžete na ne až do konca dňa zabudnúť
Vyskúšali ste už rôzne kontaktné šošovky, ale žiadne z nich nesplnili vaše očakávania a stále hľadáte dokonalé riešenie?

Vaše oči sú denne vystavované skúškam za najrôznejších podmienok: pred monitorom, v klimatizovaných a vykurovaných miestnostiach, v meniacich sa atmosférických podmienkach? Kontaktné šošovky, ktoré nosíte, nemôžu za týmito zmenami zaostávať. Musí sa im prispôsobiť a poskytnúť vám pohodlie a slobodu činností v akejkoľvek situácii.

Medivue More 1 Day sú prémiové jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky od spoločnosti CooperVision. Sú navrhnuté pre vaše zdravie a výnimočné pohodlie. Oční špecialisti ich odporúčajú najmä osobám, ktoré rovnako ako vy žijú v neustálom zhone a potrebujú korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti.

Nasadením každý deň čerstvého páru kontaktných šošoviek Medivue More 1 Day poskytnete svojim očiam hygienu, zdravie a optimálne podmienky a sebe úsporu času a pohodlie, ktoré si zaslúžite.

Kontaktné šošovky Medivue More 1 Day sú veľmi dobre hydratované a poskytujú vašim očiam prirodzené zvlhčenie. Vyhnete sa tak pocitu suchých a podráždených očí. Zároveň stabilná hydratácia šošoviek ich chráni pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Medivue More 1 Day sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík. Tým je umožnený voľný prísun kyslíka k rohovke a vďaka kvalitnému okysličeniu zostávajú vaše oči jasné a biele aj na konci vyčerpávajúceho dňa.

Medivue More 1 Day sú mimoriadne jemné a pružné. Ich pokročilá konštrukcia, zaoblené okraje a hladký povrch vám ihneď po ich nasadení umožnia zabudnúť, že vôbec nejaké šošovky nosíte.

Kontaktné šošovky Medivue More 1 Day sú tiež vybavené UV* filtrom, ktorý spolu s používaním slnečných okuliarov pomáha chrániť váš zrak pred škodlivým žiarením a udržiavať zdravie vašich očí po dlhý čas.

Jedinečné vlastnosti kontaktných šošoviek Medivue More 1 Day vám poskytujú vysoké pohodlie bez kompromisov, od svitania až do zotmenia.

Vďaka nim sa už nemusíte vzdávať dokonalé korekcie zrakovej chyby, ani zdravia alebo bezpečnosti a pohodlia.

Kontaktné šošovky Medivue More 1 Day sú v ponuke vo sférickom a torickom variante (šošovky určené na korekciu astigmatizmu).

 

* POZOR: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože plne nezakrývajú oči a oblasti okolo očí. Klienti by mali pokračovať v používaní ochranných okuliarov s UV filtrom v súlade s odporúčaniami.

Prečítajte si naše pokyny na používanie