CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Jednodenné nosenie
 
Zdravý silikón-hydrogélový materiál
 
Prirodzené zvlhčenie
 
Vysoká priepustnosť kyslíka
 
Jemnosť a pružnosť
 
Priaznivá cena
 
Pohodlie aj pre nových používateľov
Potrebujete kontaktné šošovky, ktoré sa vám perfektne prispôsobia? Chcete, aby boli vhodné pre vašu chybu zraku a súčasne prispôsobené intenzívnemu životnému štýlu? Vyskúšajte Medivue clear 1 Day.

Na trhu je mnoho druhov kontaktných šošoviek. Medzi nimi majú zvláštne miesto práve tie jednodenné. Sú pohodlné pri používaní, nevyžadujú ošetrovanie a navyše zaručujú hygienu a obmedzujú riziko infekcie očí. Každodenným použitím čerstvého páru šošoviek si zaistíte pohodlie, ušetríte čas a svojim očiam poskytnete hygienu a vynikajúcu korekciu.

Medivue clear 1 Day sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré odporúčajú oční špecialisti všetkým, ktorí rovnako ako vy chcú žiť naplno navzdory zrakovej chybe.

Kontaktné šošovky Medivue clear 1 Day sú vyrobené z unikátneho silikón-hydrogélového materiálu, vyznačujúceho sa vysokou mierou hydratácie. Vysoká úroveň hydratácie pomáha chrániť vaše oči pred osychaním a podráždením a šošovky pred tvorbou usadenín na ich povrchu. Dostatočná hydratácia kontaktných šošoviek poskytuje vašim očiam pohodlie a prirodzené zvlhčenie aj počas dlhých hodín ich nosenia.

Medivue clear 1 Day sa vyznačujú vysokou priepustnosťou kyslíka. Tým je umožnený voľný prísun dostatočného množstva kyslíka k rohovke, takže vaše oči zostávajú biele a jasné aj na konci veľmi intenzívneho dňa.

Kontaktné šošovky Medivue clear 1 Day sú mimoriadne jemné a pružné, ľahko ich zvládajú nasadzovať aj začínajúci používatelia. Navyše ich nie je pri nosení na oku prakticky cítiť a môžu tak pozitívne ovplyvniť kvalitu vášho výkonu.

Medivue clear 1 Day spájajú v sebe všetky výhody jednodenných kontaktných šošoviek, zdravie a vysoké pohodlie a to všetko navyše za dostupnú cenu.

Aj vy si ich môžete dovoliť!

Prečítajte si naše pokyny na používanie