CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Pokročilá konštrukcia zaručujúca pohodlie a jednoduché prispôsobenie
 
Jedinečná asférická optika, ktorá môže pozitívne ovplyvniť zrakovú ostrosť
 
Vysoká priepustnosť kyslíka
 
Vysoká hydratácia a prirodzené zvlhčenie
 
Jemnosť a pružnosť zvyšujúca pohodlie
 
Mesačné intervaly výmeny
 
Zdravý silikón-hydrogélový materiál
 
Ochrana pred UV* žiarením
Hľadáte kontaktné šošovky, ktoré sa okrem korekcie zrakovej chyby dokonale prispôsobia vašim očiam a poskytnú vám pohodlie a bezstarostný výkon? Chcete, aby boli bezpečné pre zdravie vašich očí, jednoduché pri použití, funkčné a zároveň šetrné k vašej peňaženke?

Medivue Evolve+ sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré splnia vaše očakávania a potreby.

Medivue Evolve+ od spoločnosti CooperVision sú senzačným riešením pre korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti. Vďaka nim si budete môcť užívať kvalitné videnie a vysoké pohodlie za priaznivú cenu.

Medivue Evolve+ sú asférické šošovky, ktoré poskytujú presný a ostrý obraz. Sú mimoriadne jemné a pružné, takže sa ľahko prispôsobia tvaru vašich očí. Preto ich nie je počas nosenia cítiť, čo pozitívne ovplyvňuje vaše pohodlie pri akejkoľvek činnosti.

Medivue Evolve+ sú vyrobené z unikátneho a bezpečného silikón-hydrogélového materiálu a sú dokonale hydratované. Vysoká miera hydratácie zaisťuje prirodzené zvlhčenie a zabraňuje pocitu suchosti očí a ich podráždenia. Pomáha tiež chrániť šošovky pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Medivue Evolve+ sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík. Tým je umožnený voľný prísun dostatočného množstva kyslíka k rohovke. Výsledkom sú jasné a biele oči aj na konci vyčerpávajúceho dňa.

Medivue Evolve+ majú UV filter* najvyššej triedy. UV filter pomáha chrániť oči pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Kontaktné šošovky Medivue Evolve+ poskytujú pohodlie a slobodu, ktoré hľadáte. Kontaktné šošovky Medivue Evolve+ sú v ponuke vo sférickom a torickom variante (šošovky určené na korekciu astigmatizmu).

 

* POZOR: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože plne nezakrývajú oči a oblasti okolo očí. Klienti by mali pokračovať v používaní okuliarov s UV filtrom v súlade s odporúčaniami.

Prečítajte si naše pokyny na používanie