CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Prelomový posun v oblasti kontaktných šošoviek
 
Zmierňujú digitálnu únavu zraku a umožňujú užívať si pohodlné používanie zariadení vybavených obrazovkami a monitormi
 
Inovatívne riešenia poskytujú bezstarostný pocit pohodlia pri používaní kontaktných šošoviek počas celého dňa, bez ohľadu na počet hodín strávených pred obrazovkou
 
Mesačný interval výmeny šošoviek je pohodlný a ekonomický
Digitálne zariadenia nás sprevádzajú takmer v každej oblasti nášho života. Denne trávime veľa času pred obrazovkami počítačov, tabletov a smartfónov. Vlastne si už ani nedokážeme predstaviť život bez nich.

Dlhodobé používanie zariadení vybavených obrazovkou má dôsledky pre naše oči, a to v podobe javu nazývaného digitálna únava očí.

Počas mnohohodinovej práce, štúdia alebo aj zábavy pred obrazovkou sa dívame na malé objekty nachádzajúce sa blízko očí a zameriavame na ne zrak. Mrkáme menej často a svaly našich očí sa veľmi namáhajú a sú stále napnuté. V takom prípade je aj prenášanie pohľadu z blízkeho objektu na vzdialený a naopak pre oči pomerne náročné. V dôsledku toho začíname pociťovať obrovské nepohodlie, a to: suchosť očí, pocit svrbenia a pálenia, rozmazané videnie, napäťové bolesti hlavy. A tieto nielenže nám bránia v práci alebo štúdiu, ale predovšetkým výrazne znižujú našu kondíciu, kvalitu výkonu a pohodlie.

Pre vaše zdravie a pohodlie prichádza spoločnosť CooperVision s revolučným riešením v podobe Medivue Eye-Gen – kontaktných šošoviek, ktoré oční špecialisti odporúčajú všetkým, kto vedú digitálny životný štýl. Ide o jedinečné kontaktné šošovky, ktoré pomáhajú zmierňovať príznaky digitálnej únavy.

Medivue Eye-Gen sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli vytvorené pre výnimočné pohodlie používateľov digitálnych zariadení.

Umožňujú udržať vaše pohodlie a zároveň si zachovať svoje vlastnosti po celý čas používania, bez ohľadu na to, koľko hodín trávite pred obrazovkou.

Medivue Eye-Gen sú dokonale hydratované kontaktné šošovky. Vysoká hydratácia poskytuje očiam prirodzené zvlhčenie a zabraňuje pocitu suchosti a podráždenia. Tiež udržuje kontaktné šošovky čisté a chráni ich pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Medivue Eye-Gen sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík, ktorá umožňuje jeho dostatočný prísun k rohovke. Vďaka tomu budú vaše oči biele a jasné aj na konci rušného dňa.

Medivue Eye-Gen uvoľňujú svaly očí a pomáhajú im vrátiť sa späť do dobrej kondície. Bez námahy odtrhnete zrak od počítača, aby ste sa pozreli do diaľky a videli všetko zreteľne.

Kontaktné šošovky Medivue Eye-Gen – to je bezpečnosť a pohodlie, ktoré zbavia váš zrak obmedzení.

Prečítajte si naše pokyny na používanie