CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Mesačný interval výmeny
 
Vysoký prísun kyslíka k očiam
 
Šošovky zostávajú zvlhčené a pohodlné
 
Prirodzená zmáčavosť šošoviek sa stará o ich dokonalú hydratáciu
Potrebujete kontaktné šošovky, ktoré okrem korekcie zraku spĺňajú aj ​tie najvyššie požiadavky a zaisťujú pohodlie po celý deň? Silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Medivue Premier sú tou najlepšou voľbou!

Medivue Premier od spoločnosti CooperVision sú mesačné kontaktné šošovky, ktoré oční špecialisti odporúčajú na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Tieto vysokokvalitné kontaktné šošovky sú navrhnuté pre najnáročnejších používateľov, ktorí oceňujú kvalitu videnia, pohodlie a luxus voľnosti za všetkých okolností.

Medivue Premier sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky určené pre mimoriadne pohodlie očí. Umožňujú užívať si pohodlie počas dlhého dňa, a to pri zachovaní jedinečných vlastností po celý čas používania.

Unikátny silikón-hydrogélový materiál šošoviek Medivue Premier vyvážene kombinuje dokonalú hydratáciu a dostatočný prísun kyslíka. Schopnosť vysokej hydratácie minimalizuje potrebu používať hydratačné kvapky, zabraňuje osychaniu povrchu očí, zmierňuje podráždenie očí a znižuje možné cesty infekcie. Umožňuje tiež udržiavať čistejšie kontaktné šošovky.

Šošovky Medivue Premier majú vysokú priepustnosť pre kyslík. Vďaka lepšej priepustnosti kyslíka môžu oči po celý deň dostatočne dýchať a vás tak ani večer nebude trápiť ich nepríjemné začervenanie a podráždenie.

Objektívy Medivue Premier nezastaví tempo vášho dňa a udržujú krok s vami od bledého svitania až do neskorých večerných hodín. Budete mať možnosť vychutnať si veľké videnie, jasné, zdravé oči a pohodlie, ktoré si zaslúžite.

Nerobte kompromisy. Pohodlie vašim očiam prinesú kontaktné šošovky Medivue Premier!

Kontaktné šošovky Medivue Premier sú k dispozícii vo vyhotovení sférickom, torickom (šošovky na korekciu astigmatizmu) a multifokálnom (šošovky určené na korekciu presbyopie).

Prečítajte si naše pokyny na používanie