CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Jednodenné nosenie
 
Zdravý silikón-hydrogélový materiál
 
Prirodzené zvlhčenie
 
Vysoká priepustnosť kyslíka
 
Jemnosť a pružnosť
 
Priaznivá cena
 
Pohodlie aj pre nových používateľov
Hľadáte kontaktné šošovky, ktoré, okrem toho, že dokonale korigujú vašu očnú chybu, sa perfektne prispôsobia vášmu intenzívnemu životnému štýlu? Vyskúšajte Options oxy 1 Day.

Trh ponúka mnoho rôznych druhov kontaktných šošoviek. Zvláštne miesto medzi nimi majú tie jednodenné. Zaisťujú hygienu a znižujú riziko výskytu infekcií očí a navyše sú pohodlné pri používaní a nevyžadujú ošetrovanie.

Každodenným používaním čerstvého páru šošoviek Options oxy 1 Day si zaistíte pohodlie a úsporu času a svojim očiam hygienu a vynikajúcu korekciu.

Options oxy 1 Day sú jednodenné silikónovo-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré odporúčajú oční špecialisti klientom, ktorí, rovnako ako vy, chcú žiť naplno navzdory svojej očnej chybe.

Kontaktné šošovky Options oxy 1 Day sú vyrobené z unikátneho silikón-gélového materiálu, vyznačujúceho sa vysokým stupňom hydratácie. Konštantná hladina vlhkosti pomáha chrániť oči pred pocitom sucha a podráždením, a pokiaľ ide o šošovky, chráni ich pred tvorbou usadenín na ich povrchu. Vašim očiam prináša pohodlie a prirodzenú hydratáciu, aj keď nosíte kontaktné šošovky veľa hodín.

Kontaktné šošovky Options oxy 1 Day sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou pre kyslík, ktorá umožňuje dostatočné a stále zásobovanie rohovky kyslíkom. Vďaka tomu budú vaše oči biele a jasné aj na konci dlhého a rušného dňa.

Kontaktné šošovky Options oxy 1 Day sú veľmi jemné a pružné, napriek tomu ich nasadzovanie je jednoduché, a to aj pre úplných začiatočníkov. Okrem toho šošovky nie je počas nosenia na očiach prakticky cítiť, čo môže pozitívne ovplyvniť kvalitu vášho výkonu.

Options Easy 1 Day v sebe spájajú všetky výhody jednodenných kontaktných šošoviek, zdravie pre vaše oči, vysoké pohodlie a dostupnú cenu.

Aj vy si ich môžete dovoliť!

Prečítajte si naše pokyny na používanie