CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Revolučná technológia pre zdravie a pohodlné nosenie
 
Korekcia zraku pri krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti
 
Praktické jednodenné nosenie
 
Súčasne vysoká priepustnosť kyslíka k oku, vysoká hydratácia a jemnosť šošovky
 
Filter chrániaci pred UVA a UVB* žiarením
 
Pohodlie bez kompromisov vďaka vysokému obsahu vody v šošovke
 
Priedušnosť moderného silikón-hydrogélového materiálu, aby vaše oči mali dostatok kyslíka a zostali jasné a biele
 
Jednoduché nasadzovanie a vyberanie
 
Sú to šošovky, ktoré si ľahko nasadíte a môžete na ne až do konca dňa zabudnúť
Už ste mali rôzne kontaktné šošovky, ale žiadne z nich nesplnili vaše očakávania, a teda stále hľadáte dokonalé riešenie?

Vaše oči sú denne vystavené veľkej námahe. Čelia výzvam, ako sú práca na počítači, klimatizácia, ústredné vykurovanie a meniace sa poveternostné podmienky. Kontaktné šošovky, ktoré nosíte, by mali držať krok s týmito okolnosťami, prispôsobiť sa im a zaistiť vám voľnosť a slobodu za akejkoľvek situácie.

Options Supreme 1 Day sú prémiové jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky v ponuke spoločnosti CooperVision. Šošovky boli navrhnuté pre zdravie a výnimočné pohodlie. Oční špecialisti odporúčajú tieto šošovky všetkým, ktorí rovnako ako vy vedú intenzívny životný štýl a potrebujú korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti.

Tým, že nasadzujete každý deň čerstvý pár kontaktných šošoviek Options Supreme 1 Day, poskytujete svojim očiam tú najlepšiu možnú hygienu, chránite ich zdravie a vytvárate optimálne podmienky pre používanie kontaktných šošoviek. Súčasne šetríte vlastný čas a vaše oči získavajú pohodlie, ktoré očakávate.

Kontaktné šošovky Options Supreme 1 Day sa vyznačujú vysokým stupňom hydratácie a poskytujú vašim očiam prirodzené zvlhčenie a ochranu pred podráždením. Vysoká úroveň hydratácie pomáha chrániť tiež šošovky pred nečistotami a tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Options Supreme 1 Day sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka, ktorá umožňuje vysoké a stále zásobovanie rohovky kyslíkom. Vďaka tomu budú vaše oči biele a jasné aj na konci dlhého a rušného dňa.

Kontaktné šošovky Options Supreme 1 Day sú mimoriadne jemné a pružné, a ich jedinečná konštrukcia, hladký povrch a zaoblené okraje spôsobujú, že si ani nebudete uvedomovať, že ich nosíte.

Options Supreme 1 Day sú tiež vybavené UV* filtrom, ktorý spolu s používaním slnečných okuliarov pomáhajú chrániť váš zrak pred škodlivým žiarením. UV filter pri kontaktných šošovkách umožňuje dlhodobo udržať zdravie vašich očí.

Options Supreme 1 Day spájajú vlastnosti, ktoré očakávate od ideálnych kontaktných šošoviek. Poskytujú vysoké pohodlie bez kompromisov, od rána až do neskorého večera.

Vďaka nim už nemusíte voliť medzi dokonalou korekciou zrakovej chyby, zdravím, bezpečnosťou a pohodlím.

Kontaktné šošovky Options Supreme 1 Day sú v ponuke vo sférickom a torickom variante (šošovky určené na korekciu astigmatizmu)./font>

 

* POZOR: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože plne nezakrývajú oči a oblasti okolo očí. Klienti by mali pokračovať v používaní slnečných okuliarov s UV filtrom v súlade s odporúčaniami.

Prečítajte si naše pokyny na používanie