CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Prelomový posun v oblasti kontaktných šošoviek
 
Zmierňujú digitálnu únavu zraku a umožňujú užívať si pohodlné používanie zariadení vybavených obrazovkami a monitormi
 
Inovatívne riešenia poskytujú bezstarostný pocit pohodlia pri používaní kontaktných šošoviek počas celého dňa, bez ohľadu na počet hodín strávených pred obrazovkou
 
Mesačný interval výmeny šošoviek je pohodlný a ekonomický
Každý deň strávime veľa času pred obrazovkami tabletov, počítačov a smartfónov. Je to stály prvok našich životov. No dlhé hodiny sledovania obrazoviek majú dôsledky na naše oči, a to v podobe javu nazývaného digitálna únava očí.

Keď trávime čas pred obrazovkou, dívame sa na malé objekty, ktoré sa nachádzajú veľmi blízko našich očí, a uprene na ne sústredíme zrak. V dôsledku toho obmedzujeme početnosť mrkania a nútime svaly našich očí k veľkej námahe a stálemu napätiu. V takom stave je aj prenášanie pohľadu z blízkeho objektu na vzdialený a naopak pomerne náročné. Začíname sa sťažovať na suché oči, pocity svrbenia a pálenia, rozmazané videnie, napäťové bolesti hlavy alebo šije. Tieto ťažkosti nám nielenže bránia v práci alebo štúdiu, ale výrazne zhoršujú našu kondíciu, kvalitu výkonu a znižujú pohodlie.

Pre vaše zdravie a pohodlie prichádza spoločnosť CooperVision s prevratnými kontaktnými šošovkami Options Agility, ktoré odporúčajú oční špecialisti všetkým, ktorí vedú digitálny životný štýl.

Ide o perfektné riešenie, ktoré vám pomôže zmierniť príznaky únavy očí.

Options Agility sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli navrhnuté pre výnimočné pohodlie používateľov digitálnych zariadení. Po celý čas používania si uchovávajú svoje optické parametre a vlastnosti. Umožňujú udržiavať vaše pohodlie počas rušného dňa, bez ohľadu na to, koľko strávite hodín pred obrazovkou.

Options Agility sú veľmi dobre hydratované šošovky. Vďaka tomu, že zadržujú vodu, poskytujú vašim očiam prirodzené zvlhčenie a zabraňujú pocitom suchosti a podráždenia. Vysoká miera hydratácie umožňuje tiež udržiavať kontaktné šošovky čisté a chráni ich pred nečistotami a tvorbou usadenín na ich povrchu.

Options Agility sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka, ktorá umožňuje stále zásobovanie rohovky kyslíkom. Vďaka tomu budú vaše oči biele a jasné aj na konci dlhého a rušného dňa.

Options Agility vám uvoľnia svaly očí a umožnia ich návrat späť do dobrej kondície. Bez problému odtrhnete zrak od počítača, aby ste sa pozreli do diaľky a videli zreteľne.

Kontaktné šošovky Options Agility – to je bezpečnosť a pohodlie, ktoré zbavia váš zrak obmedzení.

Prečítajte si naše pokyny na používanie