CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Pokročilá konštrukcia zaručujúca pohodlie a jednoduché prispôsobenie
 
Jedinečná asférická optika, ktorá môže pozitívne ovplyvniť zrakovú ostrosť
 
Vysoká priepustnosť kyslíka
 
Vysoká hydratácia a prirodzené zvlhčenie
 
Jemnosť a pružnosť zvyšujúca pohodlie
 
Mesačné intervaly výmeny
 
Zdravý silikón-hydrogélový materiál
 
Ochrana pred UV* žiarením
Hľadáte kontaktné šošovky, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim očiam a poskytnú nielen korekciu zrakovej chyby, ale aj pohodlie a bezstarostný výkon? Očakávate, že budú bezpečné pre zdravie vašich očí, ľahko použiteľné, funkčné a nezničia vás finančne?

Options Evolve+ sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky, ktoré splnia vaše očakávania a potreby.

Options Evolve+ sú vynikajúcim riešením, ktoré odporúčajú oční špecialisti na korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti. Vďaka týmto šošovkám si môžete užívať vysoké pohodlie a kvalitné videnie za atraktívnu cenu.

Options Evolve+ sú asférické šošovky, ktoré poskytujú ostrý a jasný obraz. Ich jedinečná jemnosť a pružnosť, ako aj schopnosť prispôsobiť sa tvaru vašich očí, spôsobujú, že ich nie je počas nosenia na očiach prakticky cítiť a majú pozitívny vplyv na pohodlie a váš výkon.

Kontaktné šošovky Options Evolve+ sú zhotovené z jedinečného a zdravého silikón-hydrogélového materiálu a sú veľmi dobre hydratované. Vysoká miera hydratácie zaisťuje prirodzené zvlhčenie očí, zabraňuje pocitu ich suchosti a podráždeniu. Vysoká hydratácia tiež umožňuje chrániť kontaktné šošovky pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Options Evolve+ sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou pre kyslík, ktorá umožňuje dostatočné a stále zásobovanie rohovky kyslíkom. Vďaka tomu budú vaše oči biele a jasné aj na konci dlhého a rušného dňa.

Kontaktné šošovky Options Evolve+ sú vybavené UV* filtrom najvyššej triedy. UV filter pomáha chrániť vaše oči pred škodlivou zložkou slnečného žiarenia.

Kontaktné šošovky Options Evolve+ poskytujú pohodlie a slobodu, ktoré hľadáte.

Kontaktné šošovky Options Evolve+ sú v ponuke vo sférickom a torickom variante (šošovky určené na korekciu astigmatizmu).

 

* POZOR: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože plne nezakrývajú oči a oblasti okolo očí. Klienti by mali pokračovať v používaní ochranných okuliarov s UV filtrom v súlade s odporúčaniami.

Prečítajte si naše pokyny na používanie