CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Mesačný interval výmeny
 
Vysoký prísun kyslíka k očiam
 
Šošovky zostávajú zvlhčené a pohodlné
 
Prirodzené zvlhčenie obmedzuje nutnosť použitia hydratačných kvapiek
Hľadáte kontaktné šošovky, ktoré okrem korekcie vašej zrakovej chyby budú spĺňať tie najvyššie nároky a poskytnú vám pohodlie po celý deň? Silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Option Premier budú pre vás najlepšou voľbou.

Options Premier je premiová značka kontaktných šošoviek spoločnosti CooperVision, ktorú oční špecialisti odporúčajú na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Tento vysokokvalitný produkt bol navrhnutý pre najnáročnejších klientov, ktorí rovnako ako vy prikladajú veľký význam kvalite videnia, pohodliu, bezpečnosti a slobode pri používaní šošoviek.

Options Premier sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli navrhnuté pre výnimočné pohodlie. Po celý čas používania si uchovávajú svoje optické parametre a vlastnosti, a tým umožňujú udržať vysokú úroveň pohodlia aj počas dlhého rušného dňa.

Kontaktné šošovky Options Premier sú mimoriadne dobre hydratované. Vašim očiam zaručujú prirodzenú mieru zvlhčenia. Znižujú potrebu používať zvlhčujúce kvapky a zabraňujú osychaniu povrchu oka, jeho podráždeniu a prípadnej infekcii. Vysoká hydratácia tiež udržuje kontaktné šošovky čisté a chráni ich pred nečistotami a tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Options Premier sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou pre kyslík, ktorá umožňuje dostatočné a stále zásobovanie rohovky kyslíkom. Vďaka tomu budú vaše oči biele a jasné aj na konci dlhého a rušného dňa.

Options Premier nespomalia vaše denné tempo. Budú s vami držať krok od rannej kávy až do neskorého večera. Vďaka nim si budete môcť užívať vynikajúce videnie, jasné, zdravé oči a pohodlie, ktoré si zaslúžite.

Neuspokojte sa s obyčajnými kontaktnými šošovkami. Vyžadujte pohodlie kontaktných šošoviek Options Premier!

Kontaktné šošovky Options Premier sú v ponuke vo sférickom vyhotovení, v torickom variante (na korekciu astigmatizmu) a multifokálnej verzii (na korekciu presbyopie).

Prečítajte si naše pokyny na používanie