CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Jednodenné nosenie
 
Zdravý silikón-hydrogélový materiál
 
Prirodzené zvlhčenie
 
Vysoká priepustnosť kyslíka
 
Jemnosť a pružnosť
 
Priaznivá cena
 
Pohodlie aj pre nových používateľov
Hľadáte kontaktné šošovky, ktoré budú dokonale prispôsobené vašej chybe zraku a vášmu intenzívnemu životnému štýlu? Vyskúšajte Ultraflex Plus 1 Day.

Medzi mnohými typmi kontaktných šošoviek na trhu zaujímajú zvláštne miesto jednodenné kontaktné šošovky, ktoré sú pohodlné pri používaní a nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Tým, že každý deň používate nový a svieži pár kontaktných šošoviek, získate skvelé pohodlie, ušetríte čas a vašim očiam doprajete tú najvyššiu možnú hygienu a starostlivosť.

Ultraflex Plus 1 Day sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré oční špecialisti odporúčajú všetkým, ktorí potrebujú korekciu zrakovej chyby a pritom chcú žiť naplno.

Kontaktné šošovky Ultraflex Plus 1 Day sú vyrobené z unikátneho silikón-hydrogélového materiálu, vyznačujúceho sa vysokou mierou hydratácie. Vysoká úroveň zvlhčenia pomáha chrániť oko pred osychaním a podráždením a samotné kontaktné šošovky pred tvorbou usadenín a nečistôt na ich povrchu. Kontaktné šošovky vďaka tomu poskytujú vašim očiam pohodlie a prirodzené zvlhčenie aj počas dlhých hodín ich nosenia.

Kontaktné šošovky Utraflex Plus 1 Day sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka. Tým je umožnené neustále zásobovanie rohovky kyslíkom, takže vaše oči zostávajú jasné a biele aj na konci veľmi náročného dňa.

Kontaktné šošovky Ultraflex Plus 1 Day sa ľahko nasadzujú, a to dokonca začínajúcim používateľom. Ich výnimočná jemnosť a pružnosť spôsobuje, že ich pri nosení prakticky nevnímate a môžete sa naplno venovať iným činnostiam.

Ultraflex Plus 1 Day poskytujú všetky výhody jednodenných kontaktných šošoviek, záruku ich zdravého a pohodlného používania, a to všetko za dostupnú cenu.

Aj vy si ich môžete dovoliť!

Prečítajte si naše pokyny na používanie