CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Pokročilá konštrukcia zaručujúca pohodlie a jednoduché prispôsobenie
 
Jedinečná asférická optika, ktorá môže pozitívne ovplyvniť zrakovú ostrosť
 
Vysoká priepustnosť kyslíka
 
Vysoká hydratácia a prirodzené zvlhčenie
 
Jemnosť a pružnosť zvyšujúca pohodlie
 
Mesačné intervaly výmeny
 
Zdravý silikón-hydrogélový materiál
 
Ochrana pred UV* žiarením
Potrebujete kontaktné šošovky, ktoré sa okrem korekcie zrakovej chyby dokonale prispôsobia vašim očiam a poskytnú vám pohodlie a bezstarostný výkon? Očakávate, že budú zdravé, pohodlné pri používaní, funkčné a nezničia vás finančne?

Ultraflex Evolve+ sú mesačné silikón-hydrogélové šošovky, ktoré splnia vaše očakávania.

Ultraflex Evolve+ sú jedinečným prostriedkom od spoločnosti CooperVision určeným na korekciu ďalekozrakosti alebo krátkozrakosti, vďaka ktorému si budete môcť užívať kvalitu videnia a vysokú úroveň pohodlia za dostupnú cenu.

UltraFlex Evolve+ sú asférické šošovky, ktoré poskytujú jasný a ostrý obraz. Sú veľmi jemné, pružné a ľahko sa prispôsobujú tvaru oka, takže ich nie je počas nosenia cítiť a nijako nerušia vašu ostatnú činnosť.

Kontaktné šošovky Ultraflex Evolve+ sa vyrábajú z jedinečného a zdravého silikón-hydrogélového materiálu a sú veľmi dobre hydratované. Zaisťujú prirodzené zvlhčenie a zabraňujú pocitu suchosti očí a ich podráždeniu. Dostatočná hydratácia tiež umožňuje udržiavať kontaktné šošovky čisté a chráni ich pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Ultraflex Motion sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka. Tým je umožnené neustále zásobovanie rohovky kyslíkom, takže vaše oči zostávajú jasné a biele aj na konci veľmi náročného dňa.

Kontaktné šošovky Ultraflex Evolve+ sú vybavené UV* filtrom najvyššej triedy pre ochranu vašich očí pred škodlivým žiarením.

Kontaktné šošovky Ultraflex Evolve+ poskytujú pohodlie a slobodu, ktoré hľadáte.

Kontaktné šošovky Ultraflex Evolve+ sú v ponuke vo sférickom a torickom variante (šošovky určené na korekciu astigmatizmu).

 

* POZOR: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože plne nezakrývajú oči a oblasti okolo očí. Klienti by mali pokračovať v používaní ochranných okuliarov s UV filtrom v súlade s odporúčaniami.

Prečítajte si naše pokyny na používanie