CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Prelomový posun v oblasti kontaktných šošoviek
 
Zmierňujú digitálnu únavu zraku a umožňujú užívať si pohodlné používanie zariadení vybavených obrazovkami a monitormi
 
Inovatívne riešenia poskytujú bezstarostný pocit pohodlia pri používaní kontaktných šošoviek počas celého dňa, bez ohľadu na počet hodín strávených pred obrazovkou
 
Mesačný interval výmeny šošoviek je pohodlný a ekonomický
Všetci trávime veľa hodín pred obrazovkami digitálnych zariadení – počítačov, tabletov alebo smartfónov. Vlastne si prostredníctvom nich prezeráme svet.

Dlhodobé sledovanie monitorov má svoje dôsledky v podobe javu nazývaného digitálna únava očí.

Keď trávime veľa času pred obrazovkou, dlhodobo sledujeme malé objekty, ktoré sa nachádzajú veľmi blízko očí a na ktorých pozorovanie sa veľmi sústredíme. Znižujeme frekvenciu mrkania, svaly našich očí sa veľmi namáhajú a sú neustále napnuté. Následné prenášanie pohľadu z blízkeho okolia na vzdialenejšie objekty je pomerne náročné. V dôsledku toho všetkého sa začíname sťažovať na suché oči, pocity svrbenia a pálenia, rozmazané videnie, napäťové bolesti hlavy alebo šije, ktoré nám nielen bránia v práci alebo štúdiu, ale drasticky zhoršujú našu kondíciu, kvalitu výkonu a znižujú pohodlie.

Pre vaše zdravie a pohodlie prichádza spoločnosť CooperVision s prevratným riešením v podobe kontaktných šošoviek Ultraflex Motion – prelomové značky odporúčané očnými špecialistami všetkým, ktorí vedú digitálny životný štýl. Ide o unikátne kontaktné šošovky, ktoré vám pomôžu zmierniť príznaky digitálnej únavy očí.

Ultraflex Motion sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré boli vytvorené pre výnimočné pohodlie používateľov digitálnych zariadení. Po celý čas používania si uchovávajú svoje optické vlastnosti a parametre, umožňujú udržiavať pohodlie bez ohľadu na to, koľko hodín strávite pred obrazovkou.

Kontaktné šošovky Ultraflex Motion zadržujú vodu. Ich výborná hydratácia poskytuje vašim očiam prirodzené zvlhčenie a zabraňuje pocitu suchosti a podráždenia. Súčasne hydratácia pomáha udržiavať kontaktné šošovky čisté a chráni ich pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Ultraflex Motion sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka. Tým je umožnené neustále zásobovanie rohovky kyslíkom, takže vaše oči zostávajú jasné a biele, a to aj na konci veľmi náročného dňa.

Ultraflex Motion vám uvoľnia svaly očí a umožnia im dostať sa späť do dobrej kondície. Bez námahy odtrhnete zrak od počítača, aby ste sa pozreli do diaľky a videli zreteľne.

Kontaktné šošovky Ultraflex Motion – to je bezpečnosť a pohodlie, ktoré zbaví váš zrak obmedzení.

Prečítajte si naše pokyny na používanie