CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Mesačný interval výmeny
 
Vysoký prísun kyslíka k očiam
 
Šošovky zostávajú zvlhčené a pohodlné
 
Prirodzené zvlhčenie obmedzuje nutnosť použitia hydratačných kvapiek
Hľadáte kontaktné šošovky, ktoré okrem korekcie vašej zrakovej chyby budú spĺňať najvyššie požiadavky a poskytnú vám pohodlie po celý deň? Ak áno, tak sú pre vás kontaktné šošovky Ultraflex Premier najlepšou voľbou.

Ultraflex Premier je prémiová značka spoločnosti CooperVision, ktorú oční špecialisti odporúčajú na korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. Tento vysokokvalitný produkt je určený najnáročnejším používateľom kontaktných šošoviek, ktorí oceňujú kvalitu, pohodlie, bezpečnosť a slobodu pri ich používaní.

Ultraflex Premier sú mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky najnovšej generácie, ktoré boli navrhnuté pre vaše výnimočné pohodlie. Po celý čas používania zachovávajú svoje optické vlastnosti a parametre a umožňujú cítiť sa pohodlne počas celého dlhého dňa.

Kontaktné šošovky Ultraflex Premier sú veľmi dobre hydratované a počas nosenia neosychajú, preto poskytujú vašim očiam prirodzené zvlhčenie. Znižujú tak potrebu používania hydratačných kvapiek a zabraňujú osychaniu povrchu oka, jeho podráždeniu a otvoreniu ciest pre prípadnú infekciu. Hydratácia šošoviek tiež umožňuje udržiavať kontaktné šošovky čisté a chráni ich pred tvorbou usadenín na ich povrchu.

Kontaktné šošovky Ultraflex Premier sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka. Tým je umožnené neustále zásobovanie rohovky kyslíkom, takže vaše oči zostávajú jasné a biele aj na konci veľmi náročného dňa.

Kontaktné šošovky Ultraflex Premier nespomalia váš deň a budú s vami držať krok od rannej kávy až po večerné schôdzky s priateľmi, a vy si budete môcť užiť vynikajúce videnie, jasné zdravé oči a pohodlie, ktoré si zaslúžite.
Neuspokojte sa s priemernými kontaktnými šošovkami. Požadujte pohodlie kontaktných šošoviek Ultraflex Premier!

Kontaktné šošovky Ultraflex PREMIER sú v ponuke vo sférickom a torickom variante (na korekciu astigmatizmu) a multifokálnej verzii (na korekciu presbyopie).

Prečítajte si naše pokyny na používanie