• myday-toric-page-banner-consumer-1000x265

Kontaktné šošovky, ktoré dokážu držať krok s tempom dnešnej doby

Dôležité vlastnosti
  • Ostré videnie - vďaka osvedčenému optickému dizajnu zhodnému s našimi najpredávanejšími šošovkami pre korekciu astigmatizmu Biofinity® toric
  • Pohodlie - Technológia SmartSilicone™ pre naše najjemnejšie jednodňové kontaktné šošovky
  • Zdravie - vyrobené z vysoko priedušného materiálu*
  • Ochrana - ochrana proti UVA a UVB žiareniu**
  • Jednoduché používanie - nové kontaktné šošovky každý deň

Výnimočná kvalita korekcie zraku

Kontaktné šošovky MyDay® toric sú určené na korekciu astigmatizmu v kombinácii s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. Využívajú v praxi veľmi osvedčený optický dizajn, ktorý je rovnaký, ako dizajn našich najobľúbenejších mesačných tórických šošoviek Biofinity® toric. Výsledkom je jasné, ostré videnie vo veľmi širokom rozsahu najrôznejších dioptrických hodnôt.

88% používateľov kontaktných šošoviek MyDay® toric si ich veľmi pochvaľovalo pre rýchle usadzovanie na očiach a vysokú stabilitu výsledného videnia.

Ochrana proti UV žiareniu **

Na ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi sú kontaktné šošovky MyDay® toric opatrené účinným UV filtrom**, ktorý zachytí 85% žiarenia UVA a 96% žiarenia UVB.

Využite výhody kontaktných šošoviek MyDay® toric.

Ešte dnes požiadajte svojho očného špecialistu o kontaktné šošovky MyDay® toric, ktoré vám zaistia výnimočné videnie a jedinečné pohodlie.

Jasné biele oči *

Jedinečný materiál kontaktných šošoviek MyDay® toric je vysoko priedušný.  Vďaka tomu sa do rohovky oka dostáva viac kyslíka a vzhľad vašich očí zostáva jasný a biely.*

Výnimočné pohodlie

Kontaktné šošovky MyDay® toric sú vyrábané pomocou technológie SmartSilicone™. Výsledné šošovky sú veľmi jemné a naozaj pohodlné pri celodennom nosení.

*  Vysoká priepustnosť kyslíka podporuje jasný a biely vzhľad očí. Dáta zo súboru, CooperVision 2014.
** Upozornenie: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare, ktoré absorbujú UV žiarenie, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare pohlcujúce UV žiarenie podľa pokynov svojho očného lekára.