• sauflon_1000x265_0038_new_clariti_1_day

Jednoduchá cesta, ako dosiahnuť jasnejších a belších očí pri korekcii krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti.

VÝHODY
  • Nové kontaktné šošovky každý deň
  • Výhody silikón-hydrogélového materiálu
  • Korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Vynikajúce pohodlie po čas celého dňa
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(2)

Pohodlie jednodňových šošoviek, výhody silikón-hydrogélu

Ak vás zaujal svet jednodňových šošoviek, potom je značka clariti® 1 day výbornou voľbou - či už s nosením kontaktných šošoviek začínate, alebo chcete prejsť od svojich súčasných hydrogélových šošoviek k ich zdravšej silikón-hydrogélovej alternatíve.
 
Silikón-hydrogélové šošovky totiž k rohovke prepúšťajú väčšie množstvo kyslíka než šošovky hydrogélové. To je veľmi dôležité, vyššia priedušnosť v dôsledku znamená belšie, jasnejšie a zdravšie oči1.

Skvelé pohodlie počas celého dňa

Šošovky clariti® 1 day kladú dôraz na pohodlie nositeľov. Preto je na výrobu šošoviek clariti® 1 day použitá unikátna technológia WetLoc ™. Vďaka nej vznikajú šošovky, ktoré prirodzene priťahujú a viažu molekuly vody k svojmu povrchu a zostávajú tak dostatočne vlhké a pohodlné počas celého dňa

Kontaktné šošovky clariti® 1 day sú výbornou voľbou ak pre skúsených tak pre začínajúcich užívateľov. Viac informácií žiadajte u svojho očného špecialistu.

1 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
2 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochranu očí absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči a okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.