• sauflon_1000x265_0037_new_clariti_1_day_multifocal

Jednodenné silikón-hydrogélové šošovky pre korekciu presbyopie

VÝHODY
  • Nové šošovky každý deň
  • Výhody silikón-hydrogélového materiálu
  • Korekcia presbyopie – zaostrenie do blízka, do diaľky aj na strednú vzdialenosť
  • Vynikajúce pohodlie počas celého dňa
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(2)

Jediné šošovky svojho druhu na korekciu presbyopie

Iba šošovky clariti® 1 day multifocal vám umožní užívať si pohodlie jednodňových šošoviek a výhody silikón-hydrogélu. Clariti® 1 day multifocal sú jediné jednodňové silikón-hydrogélové kontaktné šošovky pre korekciu presbyopie, ktoré sú vám dnes k dispozícii.
 
Silikón-hydrogélové šošovky k rohovke prepúšťajú väčšie množstvo kyslíka než šošovky hydrogélové. To je veľmi dôležité, vyššia priedušnosť znamená belšie, jasnejšie a zdravšie oči1.

Skvelé pohodlie počas celého dňa

U kontaktných šošoviek clariti® 1 day multifocal kladieme dôraz na pohodlie užívateľov. Na ich výrobu sa používa unikátna technológia WetLoc™. Vďaka nej vznikajú šošovky, ktoré prirodzene priťahujú a viažu molekuly vody k svojmu povrchu a uchovávajú si tak dostatočnú vlhkosť a pohodlie počas celého dňa.

Clariti® 1 day multifocal sú ideálnou voľbou pre skúsených ale aj začínajúcich užívateľov kontaktných šošoviek. Viac informácií žiadajte u svojho očného špecialistu.

1 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti® 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
2 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochranu očí absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči a okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.