• sauflon_1000x265_0039_new_clariti_1_day_toric

Jednodňové silikón-hydrogélové kontaktné šošovky pre korekciu astigmatizmu.

VÝHODY
  • Nové kontaktné šošovky každý deň
  • Výhody silikón-hydrogélového materiálu
  • Zraková korekcia astigmatizmu
  • Vynikajúce pohodlie počas celého dňa
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(2)

Jednodňové kontaktné šošovky pre korekciu astigmatizmu

Šošovky clariti® 1 day toric získali prestížne ocenenie Kontaktné šošovky roka na Optician Awards v roku 2012(3). Spájajú výhody silikón-hydrogélu a jednodňových kontaktných šošoviek. Clariti® 1 day toric sú jediné jednodňové silikón-hydrogélové šošovky pre korekciu astigmatizmu, ktoré sú vám k dispozícii.
 
Silikón-hydrogélové šošovky k rohovke prepúšťajú väčšie množstvo kyslíka než šošovky hydrogélové. To je veľmi dôležité, vyššia priedušnosť v dôsledku znamená belšie, jasnejšie a zdravšie oči1.

Skvelé pohodlie počas celého dňa

Clariti® 1 day toric kladú dôraz na pohodlie nositeľov. Preto je na ich výrobu využitá unikátna technológia WetLoc™. Vďaka nej vznikajú šošovky, ktoré prirodzene priťahujú a viažu molekuly vody k svojmu povrchu a uchovávajú si dostatočnú vlhkosť a pohodlie počas celého dňa.

Kontaktné šošovky clariti® 1 day toric sú vhodné pre začínajúcich i skúsených užívateľov. Pre viac informácií kontaktujte svojho očného špecialistu.

1 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
2 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.
3 Cena Optician, poprednej odbornej publikácie v Spojenom kráľovstve, na základe hlasovania poroty pozostávajúcej z uznávaných poskytovateľov starostlivosti o oči.