Technológia produktu

800x450_balanced_progressive_technology

Technológia balanced progressive®

Pri presbyopii: dva rôzne optické dizajny využívajú na zlepšenie videnia činnosť zrakovej kôry. Optimalizované pre skvelé videnie na akúkoľvek vzdialenosť – do blízka, na strednú vzdialenosť aj do diaľky.

pc-technology-landing

PC technology™

Vytvára materiál šošovky obsahujúci molekuly fosforylcholínu (Phosphorylcholine, PC), ktoré naviažu molekuly vody v slzách a vytvoria okolo šošovky „vodný štít“.

800x450_optimized_lens_geo

Optimized toric lens geometry™

Tento torický dizajn šošovky je mnohostranný a zaisťuje optimálnu zrakovú ostrosť, stabilitu šošovky, bezproblémovú aplikáciu a pohodlie. Jednotná horizontálna hrúbka ISO a široký pruh balastu prispievajú k rýchlej orientácii šošovky do žiaducej polohy, čo zvyšuje účinnosť a jednoduchosť aplikácie šošoviek.

digital-zone-optics-lens

Dizajn šošoviek Digital Zone Optics™

Prevratný dizajn šošovky určený na pozeranie sa na obrazovku aj na veci mimo nej pomáha zjednodušovať problematické prispôsobovanie sa digitálnemu životnému štýlu.

silicone-chain-matrix800x450

Aquaform®

Inovatívna materiálová technológia, ktorá zabezpečuje hydratáciu kontaktnej šošovky na dvojnásobok jej hmotnosti, a tým zabezpečuje jej prirodzenú zmáčavosť a neuveriteľný komfort.