Live®

Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Pohodlie – technológia AquaGen™
  • Zdravie – silikón-hydrogél pre vysokú priepustnosť kyslíka¹
  • Jednoduché používanie – jednodenný režim kontaktných šošoviek
  • Cenová dostupnosť – silikón-hydrogélová technólogia za cenu hydrogélu²

 

Rieši požiadavky dnešných mladých dospelých

Generácia dnešných mladých dospelých ľudí uvádza ako hlavné atribúty pre spokojné používanie kontaktných šošoviek pohodlie, zdravie, jednoduché nosenie a cenu.3 Jednodenné kontaktné šošovky Live® sú vytvorené presne podľa týchto zásad – a umožňujú nositeľom žiť si svoj vlastný život.

Pohodlie – väčšina silikónových molekúl je hydrofóbnych, prirodzene teda odpudzujú vodu. AquaGen® je unikátna technológia, ktorá bez nutnosti ďalších povrchových úprav prináša molekuly, ktoré sú prirodzene priľnavé a viažu vodu vo vnútri materiálu. Keď sa táto vlastnosť spojí s vysokým obsahom vody v šošovke (56 %), výsledkom pre používateľa je pohodlie po celý deň.

Zdravie – jednodenné kontaktné šošovky Live® sa vyrábajú zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý je zárukou zdravého používateľského zážitku.1 Kontaktné šošovky Live® s hodnotou Dk/t 86 ponúkajú lepšiu priepustnosť kyslíka ako hydrogélové materiály.

Jednoduché používanie – jednodenný režim používania prináša používateľovi celý rad výhod, ako sú každý deň nové, čerstvé kontaktné šošovky, alebo to, že nie sú potrebné žiadne puzdrá ani roztoky na starostlivosť o šošovky.

Cenová dostupnosť – Live® – silikón-hydrogélové kontaktné šošovky za cenu hydrogélových.2

 

 

1 Vďaka vyššej priepustnosti kyslíka ako pri hydrogélových materiáloch silikón-hydrogélové kontaktné šošovky minimalizujú alebo eliminujú príznaky spojené s hypoxiou počas používania šošoviek.

2 Na základe odporúčaných predajných cien spoločnosti CooperVision.

3 Consumer Insights Study, 2015. Vykonaná YouGov PLC na základe požiadavky od CooperVision.

Podrobnosti o produkte

Materiál/obsah H2O
somofilcon A / 56%
Plán výmeny
Denne
Prenos kyslíka
86 Dk/t (at -3.00D)
Hrúbka
0,07mm
Výhodná veľkosť balenia
30
Zakrivenie
8,6mm
Priemer
14,0mm
Sférické dioptrie
-10,00 to +8,00
(0,50D steps after +6,00D and -6,00D)
Modulus
0,5 MPa