Proclear multifokálne torické

  • Celosvetovo prvé jednomesačné torické multifokálne šošovky.
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Maximalizuje binokulárnu zrakovú ostrosť pri všetkých vzdialenostiach
  • Tvárnené torické so zadným povrchom s inverzným hranolovým balastom v pozícii 3 hodiny a 9 hodín
  • Môžu vyriešiť nepríjemné pocity zo suchosti očí

Technológia Balanced Progressive™

Multifokálna torická šošovka CooperVision Proclear® umožňuje v súčasnosti stále rastúcemu počtu pacientov s astigmatizmom a presbyopiou, aby vynikajúco videli na každú vzdialenosť. Tieto šošovky prinesú vašej praxi aj pridanú hodnotu, prispôsobenie šošovky, ktoré je jedinečné v rámci odboru.
Multifokálne torické šošovky Proclear s technológiou Balanced Progressive v sebe spájajú sférickú a asférickú optiku a jedinečné veľkosti zóny pre šošovku „D“ na dominantné oko a šošovku „N“ na nedominantné oko. Tieto dva dizajny šošoviek sú v súčinnosti, aby sa maximalizovala binokulárna zraková ostrosť pri všetkých vzdialenostiach – blízkych, stredných i vzdialených.
A príručka na prispôsobenie multifokálnych torických šošoviek Proclear ponúka jednoduchý postup prispôsobenia pre vašich pacientov v troch krokoch.

Patentovaná technológia PC Technology™

Multifokálne torické šošovky Proclear sa vyrábajú použitím nášho exkluzívneho výrobného postupu s technológiou PC. PC Technology prináša komfortnejší zážitok z nosenia šošoviek – dôležité je to najmä u pacientov s presbyopiou, ktorí často mávajú oči suchšie s ohľadom na vek.
Materiál našich kontaktných šošoviek Proclear je skutočne jediný, ktorému americký úrad dohľadu FDA povolil tvrdenie: „môžu poskytovať lepší komfort používateľom kontaktných šošoviek pociťujúcim mierne nepohodlie alebo symptómy súvisiace so suchosťou pri nosení šošoviek.“

 

Technológia produktu

Podrobnosti o produkte

Materiál/obsah H2O
omafilcon B / 62%
Plán výmeny
Raz mesačne
Prenos kyslíka
38.6 Dk/t (at -3.00D)
Výhodná veľkosť balenia
3
Design
D šošovka, N šošovka
Zakrivenie
8.8, 8.4
Priemer
14.4
Sférické dioptrie
od +20.00D do -20.00D
(0.50D krok po +/-6.50D)
Cylinder
od -0.75 do -5.75 (0.50 krok)
Os
5° do 180° (5° krok)
Adícia
+1.00 do +4.00 (0.50 krok)
Režim používania
Denný