• 1000x265-clariti

Vlastnosti

  • Korekcia presbyopie
  • Vyrobené zo silikón-hydrogélu
  • Prinášajú vynikajúce celodenné pohodlie
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(1)
  • Jednodňové kontaktné šošovky

Pohodlie jednodňových šošoviek, výhody silikón-hydrogélu

Šošovky clariti 1 day multifocal umožňujú vašim klientom s presbyopiou užívať si pohodlie jednodňových kontaktných šošoviek a výhod silikón-hydrogélu. Ide o jediné jednodňové silikón-hydrogélové šošovky pre korekciu presbyopie.
 
Nosenie týchto šošoviek prináša vašim klientom belšie oči a jasnejší pohľad(2). Kontaktné šošovky clariti 1 day multifocal zaisťujú dostatočný prísun kyslíka na pokrytie 100% potrieb rohovky(3). V skutočnosti dokonca umožňujú prístup väčšieho množstva kyslíka k oku, než sa odporúča(4), a to v celej ploche šošovky. Upevňujú tak zdravie očí užívateľov.

V rámci vašej praxe vám šošovky clariti 1 day multifocal umožní rozšíriť ponúkaný sortiment o výrobok, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť.

Technológia WetLoc ™ - záruka celodenného pohodlia

Šošovky clariti 1 day multifocal využívajú technológiu WetLoc™, výrobný proces, na konci ktorého stojí hydrofilné šošovky s optimálnou zmáčavosťou.
 
WetLoc ™ je technológia nevyžadujúca povrchovú úpravu šošoviek. Mení štruktúru hydrofóbnych molekúl silikónu tak, že sa z nich stávajú molekuly hydrofilné. Výsledné šošovky prirodzene priťahujú a pevne viažu molekuly vody na povrch šošovky. Táto technológia je tiež zárukou nepretržitej zmáčavosti šošoviek po celú dobu nosenia. Šošovky obsahujú vyššie percento vody(5) a klienti sa tak môžu tešiť z vynikajúceho pohodlia počas celého dňa.

Odporúčajte vašim klientom výhody šošoviek clariti 1 day multifocal, prvé jednodňové silikón-hydrogélové šošovky pre korekciu presbyopie.

1 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.
2 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
3 Brennan N. A. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Investigative Ophthalmology & Visual Science. 2005; 82:467–472.
4 Holden B. A., Mertz G.W. Critical oxygen levels to avoid corneal edema for daily and extended wear contact lenses. Investigative Ophthalmology & Visual Science. 1984; 25:1161.
5 Základný obsah vody podľa vyhlásenia výrobcu.