• 1000x265-clariti
    Odporučajte svojim klientom výhody silikón-hydrogélu, najlepšiu voľbu pre ostré videnie, zdravý zrak a pohodlie vašich klientov.
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Vyrobené zo silikón-hydrogélu
  • Vynikajúce pohodlie počas celého dňa
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(1)
  • Jednodňové kontaktné šošovky

Silikón-hydrogél - zdravšia (2) alternatíva k jednodňovým hydrogélovým šošovkám

Šošovky clariti® 1 day boli navrhnuté tak, aby priniesli vašim klientom používajúcim jednodňové kontaktné šošovky výhody silikón-hydrogélu.

Materiál silikón-hydrogélových šošoviek prepúšťa k rohovke viac kyslíka ako samotný hydrogél. Vaši klienti teda iste ocenia, že ich oči nie sú začervenané a že nosenie týchto šošoviek je prospešnejšie aj zo zdravotného hľadiska(2). Kontaktné šošovky clariti® 1 day tiež zaisťujú dostatočný prísun kyslíka na pokrytie 100% potrieb rohovky(3). V skutočnosti dokonca umožňujú prístup väčšieho množstva kyslíka k oku, než sa odporúča(4), a to v celej ploche šošovky. Upevňujú tak zdravie očí užívateľov.

Technológia WetLoc™ - záruka celodenného pohodlia

Kontaktné šošovky clariti® 1 day využívajú technológiu WetLoc ™. Výrobný proces, na konci ktorého vznikajú hydrofilné šošovky s optimálnou zmáčavosťou.
 
WetLoc ™ je technológia nevyžadujúca povrchovú úpravu šošoviek. Mení štruktúru hydrofóbnych molekúl silikónu tak, že sa z nich stávajú molekuly hydrofilné. Výsledné šošovky prirodzene priťahujú a pevne viažu molekuly vody na povrch šošovky. Táto technológia je tiež zárukou nepretržitej zmáčavosti šošoviek po celú dobu nosenia. Šošovky obsahujú vyššie percento vody(5) a klienti sa tak môžu tešiť z vynikajúceho pohodlia počas celého dňa.

Informujte svojich klientov o výhodách kontaktných šošoviek clariti® 1 day. Sú skvelou voľbou pre prvonositeľa a ľahkou možnosťou pre prenesenie vašich existujúcich klientov z hydrogélových šošoviek na šošovky silikón-hydrogélové.

1 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.
2 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti® 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
3 Brennan N. A. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Investigative Ophthalmology & Visual Science. 2005; 82:467–472.
4 Holden B. A., Mertz G.W. Critical oxygen levels to avoid corneal edema for daily and extended wear contact lenses. Investigative Ophthalmology & Visual Science. 1984; 25:1161.
5 Základný obsah vody podľa vyhlásenia výrobcu.

Podrobnosti o produkte

Ochrana proti UV žiareniu
Yes